buyuk bir adami dovebilirmiyim?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve simitci88 tarafından 18 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    konuyu yanlis anlamayin adam dovme taraftari degilim ama soyle bisey var bi kiz arkadasimin basina gelmis babasi yasindaki bi adamdan tokat yemis sokak ortasinda yarin biraz teselli edicem arinti sormayin :D 16 yasindayim gucum kuvvetim yerinde sizce herhangi bir durumda orta yasli bi adami etkisiz hale getirme sansim olurmu? yumruklarim ve tekmelerim hizlidir simdi biz bunu nerden bilelim diceksinizde bi fikir yurutun bari :D burda biseyler paylasmak hos oluyo :D degisik gorusler cikiyo ortaya

2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence aktif olup adamın sana dogru gelıp senın gerıye dogru gıderek burnunun ustune ard arda yurup nakavt edebılırsın :DD

2157 ve simitci88 bunu beğendi.
  3. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    İnsanların zayıf noktaları vardır,mesela burnu yerine çenesine vurursan,yada tam midesinin üstüne,yada sağ karın boşluğuna vurursan etkisiz hale getirme şansın çok çok yüksek :)

Çeneye alınan darbelerde,adamın şartelleri kapatırsın boks maçları izliyorsan bilirsin zaten,diğer bahsettiğim bölgeler'de insanın nefesini keser emin ol.

simitci88 bunu beğendi.
  4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bence tokat at.direk yumruk atıp yere yığarsan çevredekilerin tepkisini çekersin niye vuruyosun koca adama falan:) tokat at zaten kıl bi adamsa karşılık vermeye çalışır sende kendini savunurmuş gibi çak yanağına dirseği :) (bayılıyorum bu vuruşa ayakta durma gibi bi ihtimali yok )

simitci88 bunu beğendi.
  5. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    guzel tavsiyeler geliyo :D boyle biseyle karsilasmam umarimda karsilasirsamda bunlari bi kombine yaparim eyvallah :D

6. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Tokat atarsa şansı hiç yok :D dirsek falan fantaziye kaçmaya gerek yok bence,hayalarına tekmede atabilirsin.

simitci88 bunu beğendi.
  7. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    bence zor döversin.ama benden sana boksör tafsiyesi cene ucuna iyi kroşe vurursan yere yıgılır.yada 2 3 tane direk vurman lazım.tokat flan atarsan tekme tokat dayak yersin benden söylemesi.
    Ama ben bu kadar birisine vurmam.

bloster ve simitci88 bunu beğendi.
  8. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    gücün kuvvetin yerindeyse indirebilirsin.ben muay thai yapıyorum benim boyumda benden 15kg ağır ve 30 yaşında adamdan daha güçlü ve hızlı vuruşlar yapabiliyorum.ikimizde spora aynı zamanlarda başlamıştık tabi birazda genetik yatkınlık meselesi ama o adam senden daha güçlüdür mutlaka hızlı olman lazım.push kick vuruşunu araştır kavgada işe yarar özellikle ayaklar gard pozisyonunda değilde yanyana parelel duruyorsa yere düşebilir.

2157 bunu beğendi.
  9. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    zarara zararla karşılık verilmez kendine gel. büyüğe hürmet gösterir saygılı oluruz,el kaldırmayız. yoldan geçen bir adam bana vursa asla ona karşılık vermem.ufak ortaokul çocuğu dahi vursa,dövebileceğimi bilsem de asla karşılık vermem.neden vurduğunu sorarım.geçerli bir sebebi olsun olmasın onu affederim.2.kez vurmaya kalkarsa o zaman kendimi savunurum ama vurmam,yapma derim.3.kez vurmaya kalkarsa o zaman karşılık veririm ama bunda da doğru yapmış olur muyum bilmiyorum. Sövene dilsiz,dövene elsiz gerek demiş Derviş Yunus Emre. zalim olmaktansa mazlum olmak iyidir. o anki sabrımız,öfkemizi yenişimiz belki karşımızdakinin tövbe etmesine vesile olabilir ve dost olabiliriz onla. şiddet hiçbirşeyin çözümü değil

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:49 ----------

koca adamı dövünce eline ne geçicek? şan şöhret,ilgi çekmek peşindeysen bunların hepsi nefsin afetidir,kalbin hastalığıdır,dünya sevgisinden kaynaklanmaktadır ve tedavi edilmesi gerekmektedir. konuyla ilgisi yok ta yazmak istiyorum şu sözü;

Dünya sevgisi(mal mülk,mevki makam şöhret hırsı,oyun eğlence,haramların sevgisi) insanı şaraptan DAHA SARHOŞ EDER ve ateşe girmeye CESARET VERİR... - Mahmud Efendi Hazretleri

saq04ever, mertcx ve simitci88 bunu beğendi.
  10. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    sofi-kadiri haklısın şiddetle karşılık vermek doğru değil ama adam ona değil kız arkadaşına vurmuş burası zaten ipin ucunun koptuğu nokta arkadaş bence yine temkinli davranıyor başka biri olsa direk dövme planları yapıyor olabilirdi.

sofi-kadiri ve simitci88 bunu beğendi.
  11. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    kardes sende dogru soyluyosun sagolda ortada darbe yemis bi kiz cocugu var ben zaten kesin o adami bulup dovucem demiyorum ki ola ki oyle bi durumda kalirsam dayak yemiyim adami etkisiz hale getiriym diyorum oyle adamlara dersinin verilmesi gerek o tovbe edicek ama zarar verdigi kisi razi olucakmi? ayrinti sormayin dedim ama onu o bicim kizlarla karistirp karsilik ulamayip kufur yiyince darbe atmis dediklerin dogru ama boyle yasamaya kalkarsan ne yazikki gunumuzde saf yada keriz muamelesi goruyosun artik o iyimserlik kotumserlik islerininde insaliginda kaldigina pek inanmiyorum ya :D sagol ama yinede bi rahatlaa oldu yazdiklarini okuyunca

12. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    :) iyi de herkes kendi işini kendisi halletmeye kalksa anarşi olur ülkede,mafyacılık artar. bugün başkasına yarın bize olur. eğer büyütmek istiyosan ve haklısın da,gidin polise şikayet edin adamı,kız arkadaşını da al bana vurdu desin. yapanın yanına kar kalmasın ama kendimiz halletmiyelim,sonra olay büyür de büyür,o adam çağırır sen çağırırsın,cinayetle bile sonuçlanabilir olay. sonrasını da düşünmek lazım. bence polise şikayette bulunsun kız arkadaşın

simitci88 bunu beğendi.
  13. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    dunya sevgisi falan demissin san sohret eglence falan demissin ne alaka burda hakki yenen biri icin konu actim mucadele ediyorum gozunu seviym konuyu baska yerlere cekme :D

14. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    hukuk devletinde yaşıyoruz,adaleti sağlayacak olan devlet. o arkadaşına vuran adam hapise girse de hiç üzülmem,akıllansın orda

Danny Boy ve simitci88 bunu beğendi.
  15. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    e hocam bizde dikkatliyiz heralde once polise ailene soyledinmi falan dedimde kiz bunalimlarda bilirsiniz zaten kizlari neyse :D ilk ve tek bana soyledi yazik degilmi o kizada :D polise gitsek nolucak bi kactane yalanci esnaf sahitle elini kolunu sallaya sallaya cikacak baska kiz cocuklarinida taciz etmeye devam edicek :D biz napicaz kurallara uyucaz adaletli davranicaz saga tokat atilnca solu donucez sonuc? kirmizi bi yanak :D ben ikisinin ortasinda bi cozum bulmaya calisiyorum :D

2157 bunu beğendi.
  16. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    haklısın simitçi,biraz abarttım dünya sevgisine getirdim olayı :) dövme falan okuyunca üstte unuttum bi an arkadaşına vurulduğunu. yine de şikayetçi olun derim. yapanın yanına kar kalmaması lazım ama meşru dairede tabi

simitci88 bunu beğendi.
  17. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Hadi dövdün diyelim.Adam buna dahada sinirlenmez mi?yada çoçukları bunu yanına bırakır mı ?

bloster, simitci88 ve hsyndmn bunu beğendi.
  18. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kurallara aykırı başlık olmuş tavsiyeler verilmiş birde 1000 kez yazıldı anlayan yok nedense yahu adamı dövdün iyi güzel ya o adam kafaya koydu sana yada kıza kötülük yapmayı ne yapacaksın kavgalarda artık dayak yiyen yediği ile kalmıyorki kalmadığındada işin sonu hastane yada mezarlık oluyor istediğin kadar teknik bil çıkardımı silahı ateşledimi ne olacak tabi bu yazdıklarımda olmayabilir ama yinede dikkatli olmak lazım kız arkadaşla gezerken güvenli yerlerde gezin hatta sokakta tek oluncada riski azaltmış olursunuz böylece tehlikeli yerlerden uzak durun

Danny Boy, sofi-kadiri ve simitci88 bunu beğendi.
  19. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Kendinden kaç yaş küçük kıza el kaldıran adam zaten fazlasıyla sorunludur. Hiç bulaşıp uzatma konuyu başına daha büyük işler açabilirsin. Bir silah çekse ne bileyim bıçakla saldırsa falan kimse elinden alamaz seni.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  20. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    ya zaten dovme falan kesin degil yorum yapan arkadaslarida suclamayin onlarda tavsiyeler verdiler sagolsunlar zaten ayni adami bidaha gorucegimiz ne malum ben kucuk bi ihtimal karsilasirsak diye soruyorum bide su var neden korkan taraf biz oluyoruz adam korksun kizi sahipsiz sanmasin bu kiza boyle yaptim ama yarin bigun beni bulurlar diye niye o korkmuyoda burda hakli olan bizler korkuyoruz olay buyur diye? benim yasimda bi kiz ne bilir ki polismis siginma evleriymis vs tek ihtiyaci olan agliycak bi omuz :D birazda teselli oyle kolay diyosunuzda asil zor olan onlar ama yinede nefsime hakim olup kavga yoluna gitmicem ramazanda geliyo zaten yine dini duygulari kabardi :D ozaman yarin teselli yoluna gidiyorum?

Swager ve selim4141 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş