burun kırığı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve iLLeqaLKinq tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ben küçükken kardeşim bana büyük bi taş atmıştı ve burnuma gelmişti o zaman azıcık yamulmuştu burnum ve kemik şişmişti kırık gibi. ama doktora falan gitmemiştim zaten azcık kanamıştı. sonra dün yumruk yedim ve burnum sağa doğu kaydı kırıldı. çok kanadı. sonra bugün doktora gittik iğne falna yaptı burnuma eliyle falan bastırdı yerine getirdi burnuma 1 metre bez soktu. ve sardı. şimdi ben burnum tıkalı olduğu için ağzımdan nefes alıyorum ve yutkunurken burnuma basınç yapıyor kulaklarım falan tıkanıyor. (zaten burnunuzu kapatıp yuktuknduğunuzda anlarsınız) acaba böyle burnu falna kırılan düzeltilen biri varmı . doktor suyu falan pipetle iç dedi ama yine aynı oluo. acaba önerebileceğiniz bişe varmı ?

2. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Burun kemiğini aldırsan olmazmı?

3. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    önceki muayenelerde doktor zaten burnunda kemik var onu 2 sene sonra alalım dedi. 16 yaşındayın 18 yaşımda alınırmış. ama babamda eskiden aldırmış çok ağrısı oluyomuş . annem falan yaptırmam dio :D

Sayfayı Paylaş