Burun estetiği Adana

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HergeleSefa tarafından 23 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Arkadaşlar benim burun ucunun üst kısmında (ne deniyosa ona bilmiyorum) eğrilik var sola yatık çok belli değil ama biriyle yüz yüze konuşurken belli oluyor bide gereğinden fazla büyük gibi ameliyat fiyatı sizce ne kadar olur ameliyat olan arkadaşlar bilgi verirse iyi olur. Bide Adana'da iyi bildiğiniz estetik cerrah var mı ben Beyhan Çakırı buldum aama muaneye gitmedim yaşım 16 olduğu için seneye dedi.

2. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Aynı durumlar, tıpatıp bende var. Bence ne parana, ne de çekeceğin acıya değecek...

3. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    ben araştırma yapmıştım estetik için. Şöyle bir şey var yapılacak ameliyatın büyüklüğüne göre değişiyor doktor bunu söyledi yani kemik büyük düzeltme uzun olursa para çıkar dedi. Ortalama olarak 4-5 bin liradan bahsediliyor. Tabi tam bi fiyat için doktora gitmek lazım. Ayrıca 6 ay burna en ufak bir darbe bile istemiyor. ilk 2-3 ay kendini zorlamanı istemiyor buruna zararı varmış. Bi düşününce banada mantıklı geldi body yaparken yüksek bi agırlıga girdiğinde yüzünün ve burnun kasıldığını düşün damarları patlata biliyormuş. Bunlar doktorın verdiği nette bulduğum bilgiler. Ayrıca yaptırıp yorumlarını paylaşanlar var. Eskisi kadar sağlam bi burna sahip olamadım ufak bir çarpışta yamuldu diye okudum birinden. Öbüründen burnumun ucu öne doğru düştü diye okudum. İstediğim şekli alamadım diye okudum. Ayrıca yeni yaptıranların acı hissetmediklerini tampon olayının kalktığını falan okudum. Gerisi sana kalmış :)

4. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    bu konuda her okunana inanmamak lazım.Gerçekten şu anki operasyonlar çok ileri seviyede.O burnum yere düştü vs. diyenler kasapta ameliyat olanlar genelde.
    İstanbul için araştırdım epey.Yakup Avşar 12 bin Tl idi en son.Ünlülerin estetisyeni.2.Ameliyatlarda 15e kadar çıkıyor.Ancak yapış tarzı çok farklı.Kendisinin patentli kesme aletleri vs. var.Yaptıktan sonra 2 gün içerisinde işine dönen ünlüler var.
    Bir diğeri ise Emre İlhan fiyatı 6.500tl idi.Ancak ameliyat türü ne olursa olsun fiyat değişmiyor.Revizyonlarda 8.500 dü galiba.Randevusu ücretsiz.Tabi bunun yanı sıra boğaziçi tıpta yapıyor fiyatları 3.000tl gibi birşey.Hayattaki en önemli bölgeden biri burun bence.Bu yüzden 1 kere paraya kıymak şart.Yoksa 2.ameliyatları 3.ameliyatları hatta ve hatta 4.ameliyat yapanlara şahidim yakınımda.(Ameliyat sayısı ne kadar fazla ise misli olarakta fiyat artıyor belirtiyim )Nefes sorunu yaşayanlar vs.Dediğim doktorların Ameliyatlarında 1 haftada tampon tarzı şey çıkarılıyor.Sonrasında rahatsınız.Morarıklarda 1 aya geçiyor.Ancak burunun tam oturması 6 ile 1 yıl arası.Spor türü faaliyetlere de 2-3 ay sonrası başlanıyor.İstanbulda olcak olursanız kesinlikle bu 2 doktor dışında tercih etmeyin derim.(Benim fikrim).Zaten isimleri araştırırsanız demek istediğimi anlarsınız.Bu arada her sene - 6 ayda bir 500-1000tl arası zam geliyor söliyim :) Ben olcağım zaman 4000tl idi emre ilhan 2 sene önce şu an 6500 tl hayırlısıyla bu yaz olucak artık .

5. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    ya milletle yüz yüze konuşamıyorum mecbur olacam burnuna darbe alma diosada almicaz ama fiyat doktora ve buruna göre değişiyomuş bakalım bi seneye görüşecem

6. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Benim salondan ark. vardı 1750'ye oldu ama şahane oldu gerçekten. Baya kocaman burnu vardı hem eğri hem uzundu böyle tam hokka olmadı tabi de çok iyi oldu gerçekten. Hem küçük hem şekilli bir burun oldu. Çok ünlü bir doktora gitmeyecekseniz işiniz şansa onu diyeyim özelde iyi para veririm iyi yaparlar gibi düşünmeyin tecrübeli doktor bakın, yapan kişilerden falan bilgi alın. Özelde olan arkadaşım da var çünkü 4 bine 2.ameliyatı da yarı fiyatına yaptılar ama hala beğenmiyor burnunu:)

7. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    hani ben uyarım dedim arkadaşın başına da böyle bir doktor gelirse sonra burnum düştü diye ağlar. Doktor önemli tabi iyi araştırmak gerek.

8. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Vay konuya bak..beyker ben martin 20 sinde kismetse istanbulda emre ilhana ameliyat olucam fiyat 6bin.nisana 6500tl oluyo..suanda yarin izmirde halis ünlü diyr bi doktor var onunla konusçam..bu aralar kafam çok karışık .biri çok para istiyo güzel olucak garntisi yok.kimi ucuz diye güvenemiyosun..kismet artik

9. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    aynen 5-6 milyar ödeyip burnunu beğenmiyende var 1500-2000 TL verip çok memnun olanda

10. rici

rici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba burun estetiği fiyatları hakkında detaylı bir bilgim yok bilgilendirebilecek arkadaş var mı acaba ?

11. jaDİ

jaDİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar çok düşün öyle karar verirn bu işler şakaya gelmez seçmiş oldugunuz doktor çok iyi olmalı Kapalı rinoplasti yöntemi ile yapılan burun Burun estetiği operasyonları daha kısa süreli ve konforlu bir iyileşme süreci sunmaktadır.
    burun estetik fiyatları operasyonları sonrası direkt güneş ışınlarına maruz kalmamak adına dışarı çıkarken şapka kullanılması tavsiye edilmektedir.

Sayfayı Paylaş