Burger King Besin Değerleri

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Parliament tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kartals340 ve Jacklifter bunu beğendi.
  2. Jacklifter

Jacklifter Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    CrossFit Level 1 Trainer
    Yer:
    Ankara
  3. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Valla forumda Subway'in ortaklarindan biriymisim gibi surekli fastfood ya da disarida yenilebilecek urunlerden soz ederken bu markayi ovuyorum ancak Burger King nutrition fact olarak Subway'in yanina yaklasamaz yahu.

Ve lezzet olarak da benim icin yine oyle :)

Solwied bunu beğendi.
  4. Morfein

Morfein Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tripple whoper kondisyon ağırlıklı çalışanlar için çok ideal :)

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    geçen amerikalı bir doktor 12 yıl boyunca sakladığı hamburgeri gösterdi tüm tv ler yayınladı
    içindeki turşu erimiş onun dışında ilk günkü gibi duruyormuş
    ne ekmeği ne eti bozulmamış
    acaba plastikmi yiyoruz?
    bukadar ısıl işlem katkı maddesi vs ile uzun ömürlü ve tatlı olması istenilen şeyler nekadar sağlıklı?

torifonta, DrBurakkk ve *can* bunu beğendi.
  6. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Subwayin yanından geçemez her konuda.

7. trail_blazerr

trail_blazerr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    bir sporcunun hadi onu geçtim sağlıklı yaşamak isteyen bir insanın burger king,mc donalds gibi markaların ürünlerinin yakınından bile geçmemesi lazım...protein değerleri yağ oranları onu bırakın yediğiniz her ürünün her gramı işlenmiş bir ürün...o patates 10 dk bekletildiği zaman sünger gibi oluyor? hiç tavsiye etmem tamamiyle hayatımızdan çıkartılması gerekiliyor böyle ürünlerin...burger kingin önünden geçrken bir sürü çocuk görüyorm 5-10 yaşında ve gerçekten üzülüyorum nesil nelerle yetişiyor nasıl besleniyor...herkese sağlıklı günler

kdrklc54, tabutr ve torifonta bunu beğendi.
  8. Push-Up

Push-Up Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ketojenik diyet uyguluyorum karbo yuklemesını burger kıngte bi whooper yiyerek yapsam olurmu kolada içicem yanında .s

9. Boromir

Boromir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Carb up yaparken yağı mümkün oldugunca az tüketip komplex carblara yönelmelisin. Burgerdaki ürünlerde bolca yağ oldugu için carb up için uygun değildir. Ama cheat meal olarak arada tüketebilirsin.

10. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    37 gr yağ mı? yaalana bak. 1 patatesin en az 1 gr yağ çektiğini varsayarsak ; bir dizi patates kızartması ve hamburgerin peynirinden ve etinden gelen o yağ hiç bir şekilde 37 veya 37 den az olamaz. bunlar minimal değerler. kaçamak gününde bile gitmiyorum böyle yerlere..

neverbackdown. bunu beğendi.
  11. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Steak'de 50 gr yağ varmış demek ki besin değerlerine bakınca hiç biri uygun değil bize fazla yağlı ordan yiyeceğimiz tavuk salatası falan olur onun dışında ayda 1-2 kaçamak fena olmaz.

12. *can*

*can* Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden yerdimde artık fazla yemiyorum en son mart ayında yemiştim artıkda en fazla 1 bucuk ayda bir giderim o da belki steakhouse yiyorum gidersem 1300 kalori diyo orta boyda oda yetmez :D büyük boy de yanına soslarınıda ekle çok fazla kalori proteinde 37 çok fazla birşey değil bence gider 100 gr dana eti yerim 22 ydi sanırım protein değeri.

ama nuget iyiymiş bence 200 kalori 6 tanesi

13. darkzazo

darkzazo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    besin değerleri olabileceği kadar yüksek obezlik şekilde

14. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    İlla da hamburger yiyeceksem kendim yapıyorum ve yiyorum. İçinde ne olduğunu ne kadar olduğunu biliyorum.

15. Cydia

Cydia Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Bi keresinde mcdonalds'da menülere bakarken bir arkadas daha geldi o da benim gibi bir menü secmeye çalışıyordu neyse menüleri söyledik aldık soslar konusunda kararsız kalınca eleman bütün soslardan vermişti normalde boyle yerler ketcap mayonezi bile siz isteyip'de verdikleri olur daha sonra bizde mutlu mutlu menüleri aldık gittik oturduk başladık muhabbette..
    Bana abisinin vücut geliştirmeye uğraştığını söylemişti bir zamanlar kendiside dahilmiş daha sonra sakatlandım bıraktım muhabbeti girdi araya neyse abisinin Amerika'da yarışmalara katıldığından bile bahsetti mcdonalds'da daha önce hiç yemedim hep burgerking'den yermiş bk'nin menüleri daha büyük genelde ve bir oturuşda 5-6 büyük boy menü yediklerini söylemişti ben kendimin iyi yiyici olduğunu düşünsemde bir oturuşda 6 büyük menu biraz düşünmeye itti..

Hikaye ne kadar doğru bilmiyorum ama vücut gelişmeyle uğrasan özellikle bulk döneminde olan birisi için bana kalırsa pek kafaya takmamalı bunları kalori-yağ hesabını pek düşünmemeli.

16. Devil Dream

Devil Dream Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Eskiden çok yerdim şimdi bilinçli bir insanım ve baktıkça midem bulanıyor.
    Enerji(kcal)1586 ,03Protein(g.)66,45K.hidrat(g.)146,60Yağ(g.)83,18Sodyum(mg.)1889,96
    Şu değerlere bakar mısınız? Hayatımızı zehirliyorlar.

torifonta ve neverbackdown. bunu beğendi.
  17. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    mcdonalds'da soslar bedava istedigin kadar alabiliyorsun ama menü fiyatları yüksek, patatesleri burgere oranla daha güzel...
    burgerking'de ise istedigin 2 sos ücretsiz ( buffalo ve rench sos dışında) menü fiyatları her kesime hitap edebiliyor,patatesler berbat ...

Besin ögeleri istedigi kadar yüksek olsun sağlıklı kas yapmak isteyen insanların buralardan uzak durması gerekir ama yinede çalıştıgım zamanlar haftanın 1-2 günü doyurucu ve ucuz diye burgerden almak zorunda kalıyorum

Sayfayı Paylaş