Burada antrenorler ates pahasi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ForTheABS tarafından 18 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ForTheABS

ForTheABS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaslar sizlere birkac konu hakkinda danismak istiyorum

Arkadaslar ben yurtdisinda yasiyorum burada antronorler saati 30-40 dolardan basliyor spor salonuna yazildim fakat yine profosyonel yardim alamiyorum salona yazilmadan 3 4 aydir kardiyo ve hafif agarlik calismalari yapiyordum 83 kilodan 73 kiloya dustum fakat bel ve gobek bolgesindeki yaglarda cok buyuk degisiiklik olmadi ve vucudum ciliz kaldi

Simdi sizlere sorum kardiyoya devammi edeyim yoksa flexor hocamin verdigi ilk 3 aylik programa baslayayimmi ?

Iste buda foto http://i39.tinypic.com/1or6fb.jpg

2. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Bende yurt disindayim ve ben o saatine o kadar para alan hocalardan yardim almiyorum dostum , program yazmalarindan tut sana spor aninda yardim ederler o hocalar o paraya , Turkiyenin bu huyunu seviyorum hocalar herzaman yardim icin basinda , Bilgin yoksa spor hakkinda bu siteden bilgili kisilerden yardim iste . ben cok okudum arastirdim kendime program yazacak kivama kadar geldim ve kendime yazdigim program super calisiyor , dedigim gibi burdan kisilere danis , eger karin bolgende yaglanma varsa biraz daha kardio yap ama Flexor'un verdigi programada basla.

3. ForTheABS

ForTheABS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler dostum bende bayagi arastirdim ama her kafadan baska ses cikiyor yarin baslayacagin ama biryandanda bilgi toplamaya devam edecegim flexora hocanin programinda 1 er gun aralar var o gunler kardiyo ile devam edecegim sanirim

bu arada antrenor olmak var burada hehe

Sayfayı Paylaş