bunun tadı ve kokusu neden bukadar berbat

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve psmcoder tarafından 19 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaşlar 2 senelik supplementsiz v.g hayatıma başlangıç olarak dün gnc adlı magazadan aldıgım metapure zero carb whey vanilyalı protein ile devam etmeyi düşündüm tabiki tozu içene kadar antremanımdan 30 dk önce o 1 ölçek tozu içmek tam olarak bir işkenceydi neyle karıştırdın diye sorarsanız suyla karıştırdım tadı inanılmaz derecede berbattı. zorla içebildim fakat antreman sırasında midedeki gazdan dolayı agızıma tadı geldiği anda migdem agızımdan çıkacak mış gibi oluyordu. antremandan 10 dk sora sütle karıştırıp içmeyi denedim burunumu tıkadım ve bi fon dip yaptım şişeyi indirdiğim anda miğdemde sabahtan aksam 7 e kadar ne varsa hepsinin çıktıgını gördüm iğrenç bir tadı vardı ve şuan hala midem bulanıyor 1 ölçek başka bir arkadaşıma verdim bugün sabah oda aynı şeyleri yaşamış... sizce arkadaşlar ben bu ürüne 117 tl ücret ödedim artık içmemek olmaz gibi geliyor bana ama sizce neyle karıştırmalıyımki tadını bastırmalı ? fikri olanlara şimdiden teşşekürler bu arada konuyu yanlış yere açtıysam Adminlerden ve moderatörlerden özür diliyorum.

2. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    antremandan sonra içmelisin. antremandan önce içerek zaten bi hata etmişsin.
    antremandan sonra meyvesuyunu biraz suyla inceltip içebilirsin.

mesela ben 150 ml vişne suyu+60 ml su karışımına katıyorum.

psmcoder bunu beğendi.
  3. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    gnc yerine bi 30 lira daha verip optimum tercih edebilirdin 4lbs.Bende daha önce tadı berbat olan bir protein kullanmıştım,çözüm olarak meyve suyuyla karıştırıyordum tadını bastırıyordu.Bir de böyle dene bakalım

psmcoder bunu beğendi.
  4. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    antremandan önce içilmesi gerekiyor protein bazından en azından ayrıca freax çok haklısın ama malum ögrenciyiz :( bide adanada pek öyle güvenilir bir magaza yok teşşekürler vişne suyu ile deneyecem

5. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    en verimli zaman antreman sonrasıdır dostum. antreman öncesi pek önerilmez.

psmcoder bunu beğendi.
  6. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Şeftali veya karışık meyve suyunu öneririm yoğun ve baskın tadları olduğundan çok hissedilmeden gidiyor whey :)

psmcoder bunu beğendi.
  7. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    barajyolunda yeni bir yer açılmış.. tam olarak adresini bilmiyorum.. çoğu markanın ürünü varmış.. istersen öğreniririm tam yerini..

psmcoder bunu beğendi.
  8. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    valente arkadaşım oranın bugün kartını aldım tesadüfe bak :) bu ara antremandan önce içmeyen arkadaşlara tavsiye bir kere içsinler size yemin ederim kaldırdıgınız ağırlıgın kilosu bile değişiyor performansınız artıyor dolayısıyla daha fazla set ayrıca dün vişne suyu ile denedim harika bir tadı var :) vişneli dondurma gibi oldu tadı teşşekürler tavsiyeler için şimdi biraz önce ara ögün olarak yarım ölçek aldım bilgilendiren yardım eden herkese çok teşşekürler.

9. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Antremandan önce protein şişiriyor beni.. ya amino asit alırım yada superpump içerim :) yeterince enerji veriyor ikisi de..

10. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    QNT Metapure Zero Carbs- Vanilya 'nın tadı gerçekten berbat ben deneme amaçlı 1kg'lık almıştım zar zor bitirebildim tadını örtmesi için tarçın vs kullanmıştım.Şimdi aynı ürünün çikolatalısını kullanıyorum sütle tadı güzel oluyor suyla tercih etmem zaten 500 ml sütte ekstra +15g protein kazançlıyım :)

Sayfayı Paylaş