Bunun püf noktası nedir?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve burningheart tarafından 25 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    vücut yapım araştırdığım kadarıyla endomorf yani yuvarlak yapılı kemikli şişmanlamaya elverişli fln fln sorunum 2 senedir aralıklı olarak body sporu ıle uğrasmam ama hıc bellı edememdır göbeğimde aşırı yağlanma var kollarım cok genıs ama sıkınca sağlam bı yumurta cıkmıo göğüslerin içinde kas var ancak dışı yağlı yumusak sekıl olarakda iyiler, omuzlarım çok geniş yani iyi bir görüntü yok güç olarak yaşıtlarıma göre çok iyiyim bı kerede 40 şınav falan çekyrm bılek guresınde 1500 kişilik okulda 6.yım vücüt çalısıorm ama ne yanma var ne bı gelısme nerde sorun yapıorm anlamıorm evimde bir mekik sehpası bir kondisyon bisikleti,bir barfiks barı ,iki adet dambıl barı 4 adet 2kilo,4 adet,1.5 kilo,4adet 1 kilo toplam 18 kilo döküm plakalar var yani iki dambılda 9+9 yapabilirim beyler yardımınıza çok ihtiyacım var zamanım ve maddi durumum olmadığı ıcın salona gıdemıyorum bana iyi bir program set ve tekrar sayıları ne kadar ağırlıkla yapıyım hareketleri bana önerileriniz neler ne yemeliyim ne içmeliyim falan yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş