bunun bana zararı olurmu?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Scoobz tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    17 yaşmdaym gece nseneden bu seneye 7cm boyum uzadı, fakt vg ye baslıycaktm ama vücut geliştirmenin boya etkisi hakkında hc bir hoca kesin konusamıyor bende salona yazılmaktan vazgectm ,
    bir sorum olacak 2 adet kendime göre uygun kilogramda dambılla sadece ewde kol çalışsam tabiki dinlenerek ve iyi ağır güzel bir beslenme programıyla calışsam bunun yararını alabilirmiyim yoksa sadece kol calısmakla kollarım gelişmek yerine gerilermi?

mesela haftada 2gün ön kol 2 gün arka kol calıstırsam
    3gün dinlendirsem kolları? gelişmemi olur yoksa gerilememi?

ltfen yorumlarınızı bekliyorum

2. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Sadece kol calısmandakı amac nedır ? Vucut gelıstırme bıcepsten ıbaret degıl. Cogu genc kaslı olmayı sadece bıceps den ıbaret goruyor. Ayrıca buyuk kas grubuyla bırlıkte calısmazsan gelısım daha yavas olur.

3. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

dediğm gibi press hareketler yaparsam eğer boy uzamam negatif etki alıcak ve benm boyum 1.64 babam 1.80 daha babama cok var uzamam devam edebilceği söylendi ve kollarım 25cm bunları 30-32 cm yapmak istiyorum sadece cünkü gercekten cok cılızım bu 1sene sürer 6 ay sürer ne kadar sürer fikrim yok ama salona yazılmak içn en az 19-20 yaşımı beklemem gerekiyor cünkü o zaman tamamen uzamamn bitişlerine yaklaşacağımı düşünüyorum ve o zaman tüm kaslara calısıcam fakat o zamana kadarda kol calısarak kollarımı 30-35 arasında sabit tutarak ilerlemek istiyorum o yüzden sadece kol programı söyledm sakıncası olabilirmi diye

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Üye forumdan uzaklaştırıldığı için başlık kilitlenmiştir.

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş