1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bunlarda benim resimlerim.gelsin yorumlar :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve aslaneraydin tarafından 14 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    salondan yeni geldim sıcak sıcak hemen vereyim dedim nete.eksikler muhakkak vardır.ben sorabileceklerinizi yazayım hemen.8yıl oldu başlayalı fakat toplamda 12 yada 15 ay arası gittim.her sene 3er ay giderdim gitmediğimde oldu.yaza doğru gidip şekillenirdim bi yaz kullanırdım o görselliği :lol: ama artık gaza geldim bu forumdan sonra.bakalım devam edecem kesintisiz.arkadaşlar resimler ceple kapalı ortamda çekildi anca bu kadar oldu.
    yaş......:23
    kilo......:76
    boy......:1.76
    kol.......:36
    omuz...:116
    göğüs..:106
    bacak..:53 :(

bunlarda ciroz bacaklarım[​IMG]

2. poseidon

poseidon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    şekil itibarı ile güzel ama hacim yok hacim olursa daha ii olacaktır bence hocalar daha fazla detay vereceklerdir elbette. fakat sanıyorum herkes önce hacim diyecektir.

3. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    evet kardeş sana katılıyorum hacim konusunda dedim ya şimdiye kadar hiç bu kadar gaza gelmemiştim.bundan sonra inşallah gelişmeleri birlikte takip edecez.

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Triceps ve omuz başları geride kalmış biraz onlarada yönelmen gerekir

göğüs arası açık gibi birazda üst göğüse ihtiyacın var

kemik yapın ve vucut şeklin güzel

5. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    saol

teşekkürler flexor.üst göğüs eksiğimin farkındayım salonda zaten göğüs olarak sadece üst çalışıyorum.trisepslerim en belirgin yer normalde.geride kalmışı anlamadım.ama omuzlarım öne doğru.tekrardan teşekkürler.omuzu geri almak için ne yapmak gerekir?

6. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    okadar kötümü olmuş.neden kimse yorum yapmıyor.

arkadaşlar okadar kişi bakmış resimlere de neden kimse bişeyler yazmamış.okadar kötü mü olmuşum.siz bişey yzmayınca da kötü oluyor insan.

7. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar buraya resim ekleyecem diye bayaa bi heyecanlanmıştım fakat sizden gelmeyen yorumlar yüzünden büyük hayal kırıklığına uğradım.bu işi bilenler n azından eksiklerimi falan söyleselerdi.gittiğim salonda bu işten anlayan hoca yok çünkü.

8. makine

makine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    .....

resimlere bakmaya başladığım anda ilk dikkatimi çeken göğüslerin oldu,ama bu haliyle değil,daha fazla üzerine düşülüp çalışıldığında ortaya çıkacak olan göğüsü düşündüm,bence göğüslerinin yapısı çok iyi,bu halde değerlendirdiğimde üst göğüslerin alt göğüslerine nazaran çok zayıf,bicepslerin genetik olarak kaliteliye benziyor,çok daha iyisi olabilir diye düşünüyorum,omuzlara baktığımda benimde ilk dikkatimi çeken omuz başlarında ki boşluklar,arka ve ön omuz arasında şu taraf daha ii gelişmiş diye bir yorum yapmayacağım,bence hr iki tarafıda istikrarlı bir şekilde çalıştırmalısın,tricepslerin bicepselre oranla geride kalmış......ama vucudunu alıcı gözle değerlendirdiğimde birşeyler olabilşeceği kanaatindeyim,fakat kesinlikle hacime yönelmelisin,bu vucut daha fazla kiloyu taşıyabilir diye düşünüyorum,umarım idealindeki vucudu yaparsın..

9. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    Re: okadar kötümü olmuş.neden kimse yorum yapmıyor.

eksikler belirtilmiş zaten eklenecek çok bişey yok bu bir başlangıç sen bu söylenenler doğrultusunda çalışacaksın zaman içinde gelişim burada takip edilir yeni değerlendirmeler yapılır alt gögüsünün şekli hoşuma gitti onun dışındaki bölgeler zayıf özellikle omuz ama düzenli çalışırsan ve yağsız kilo almaya becerirsen daha iyi olur başarılar kolay gelsin

10. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    hakan79 ve makine arkadaşlarım çok teşekkür ederim.bizi de adam yerine koyanlar olması iimiş.değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim.ben de alt göğüsün fazla olmsından şikayetçiyim.sebebi sanırım üst göğüsün az olması.alt gögüs hocamın dediğine göre arnoldun falan göğsüne benziyormuş.bilmiyorum valla.ama benim hedefim hakan abim senin gibi olmak deil.biraz daha az normal olmalı.ayaz gibi olabilir.onun programlarını edinmeyi isterdim.neise kendinize iyi bakın.

11. makine

makine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslan tuttum seni... :)

12. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    şekil olarak gayet iyisin ama göğüs ve omuza biraz daha agırlık vermen iyi olucaktır ve iyi bi beslenmeyle cok daha iyi olacagın ortada.çalışmlarında başarılar

13. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Re: okadar kötümü olmuş.neden kimse yorum yapmıyor.

8 yılda toplam 12-15 ay salona gitmişsin ne dememizi bekliyosun ki.sen şöyle 1-2 yıl düzenli çalış ondan sonra koy resimlerini bak bakalım nasıl yorumlar yağıyor.

14. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    çok saolun arkadaşlar.haklısın KİM şimdilik 1 ay oldu son çalışmadan beri.istanbula dönecem bu hafta orda hemen bi salona girecem ve kesintisiz yapmaya çalışacam bakalım neler olacak.makine hocam tuutm seni derken???abicim adım aydın.terten yazdım değiştirmek istiyorum o nicki ama mümkün deil heralde.herkese teşekkürler.

15. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    büyük hayaller büyük hayal kırıklıkları yaratır

benim vucudumu hedef koymaman senin için isabetli bir karar çünkü büyük hayaller büyük hayal kırıklıkları yaratır ayaz gibi olabilir demişsin ayaz benim arkadaşım öyle bir vucut için bile en aralıksız 3 seneye ihtiyacın var bence başarılar

16. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    yani seni hedef almamam benim için iyimi.hayal kırıklığına uğrarım diyosun seni alırsam olamam diye ha :x :( ben işte abartı olsun istemiyorum yani eğer abartı isteseydim hiç şansınız yoktu yanımda.hepinizi sollar geçerdim.bu da böyle bilinsin.
    tabiiiki bunların hepsi şaka.ben forumda dikkatimi çeken bi tabir vardı ondan olmak istiyorum."plaj vücudu" şimdide milllet hayran hayran bakıyo da işte ayaz kardeşim gibi olsa yeter bana.onun senin (hakan79) gibi bi partneri olduğu için şanslı.ben tek çalışıyorum salonda maalesef. bi de ben altgöğüs çalışmıyorum artık.bana yandan bakınca çok gözüküyor.sizce yapsam o geliştikçe düzgün dururmu.sadece üst çalışıyorum.
    ha bu arada görkem gürsoy da maalesef 11.olmuş heralde.fiziği süper bence seneye inşallah katılırsa daha iyi sonuçlar alır.diğerlerinin yanında daha bi insancıl gözüküyor :D .
    saygılar.....

17. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    inşallah istediğin vucuda en kısa zamanda ulaşırsın

benim o yazıyı yazmam senin şahsına yönelik değildi genelde herkeste şöyle bir yargı var istesem bende öyle olurum ama çok abartı vucut diye ben buna ilişkin öyle yazdım çok az insanın çıkabileceği bu seviyeye b.k atmaktansa saygı duymaları daha iyi olur herkesin beğeneni ayrı kimi plaj vucudu sever kimi benim gibi yeterki küçümseyip kötülemeyelim sen böyle yapmadın yanlış anlama lafım ortaya istediğin vucuda ulaşman dileğimle başarılar

18. BigBull

BigBull Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    hakan haklı.bu ölçülere ulaşmak gerçekden zor ve uğraştırıcı.neden ilk çalışmaya gelenler ben o kadar olmak istemiyorumki diye bir yorum yapıyorlar.(istesede olmazki)5 kiloyu kaldıramayan adam ne yapabilir.bu ölçülere ulaşıldığında farkı anlarsınız.

19. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Re: inşallah istediğin vucuda en kısa zamanda ulaşırsın

abicim ben senin vücuda laf atmadım hatta keşke senin gibi bi partnerim olsa dedim salonda birlikte çalışmak için.ben yanlış anlamadım seni.sende beni anlamamışsın.ben takılıyorum sadece gırgır.bakarsın ben de coşarım ilerde.bu forum zaten yeteri kadar gaza getiriyor insanı.demek 3 yıl kesintisiz gitmem lazım ha.inşalah o da olur. bigbull hocam da hemen celallenmiş ha.bişey demedim yaw.

20. makine

makine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslan seni tuttum demekle kastettiğim iki şey vardı,öncelikle kendini ifade ediş tarzını beğendim,kafa olduğunu düşündüm,ikincisi ise bu işe emek verirsen sende çok güzel sonuçların çıkacağını düşünüyorum ,seni tuttum cümlesinin barındırdıkları işte bunlardı..bu arada alt göğüs çalışmayacağım demen kesinlikle hata,ben senin alt göğüslerindeki durumun senin genetiğinle ilgili olduğunu düşünüyrum,kesinlikle alt göğüsü bir tarafa bırakma ,göğüs bölgeni komple çalış,bence karbonhidrat alımını biraz arttırmalısın,başarılar..

Sayfayı Paylaş