Bunlar supplement mi steroid mi yardimci olur musunuz lütfen?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hakankabaoglu tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
 1. hakankabaoglu
  Offline

  hakankabaoglu Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2011
  Mesajlar:
  524
  Beğenileri:
  199
  Ödül Puanları:
  0
  Arkadaslar bunlardan bikacını almayı düsünüyorum da supplement yazıyor ama tam bilgi sahibi değilim anlayanlar varsa bilgi sahibi olan arkadaslar bunlar steroid mi supplement mi yazabilir mi tesekkürler

  LABRADA A2

  Son Kullanma Tarihi: 04.2014
  Supplement Facts:

  Serving Size: 3 Capsules
  Servings Per Container: 40

  Amount Per Serving:
  Arginine Ethyl Ester Hydrochloride 1590 mg

  Recommended Use: Take 3 capsules twice daily. On training days, take one serving (3 capsules) with 12 ounces of water 12 minutes prior to training and one serving (3 capsules) within 30 minutes after training. On non-training days, take one serving (3 capsules) in the a.m. and another serving in the p.m. ArgiLean can be taken on an empty stomach or with a meal.  Labrada Humano Growth, 120 Capsül

  Son Kullanma Tarihi: 07.2013
  HumanoGrowth is a blend of standardized extracts from fertilized chicken eggs and bio-active serum albumin. Each serving provides naturally occurring IGF-1, IGF-2, FGF (fibroblast growth factors), NGF (nerve growth factors), EGF (epidermal growth factors), CTGF (connective tissue growht factors), Immunoglobulins, Immune-Supporting Cytokines, and TGF-ß (Transforming Growth Factor Beta).

  Supplement Facts:

  Serving Size: 4 Capsules
  Servings Per Container: 30

  Amount Per Serving:
  Humanofort 100mg
  Embryonic Peptide Matrix Yielding Naturally Occurring IGF-1, IGF-2, FGF (Fibroblast Growth Factors), NGF (Nerve Growth Factors), EGF (Epidermal Growth Factors), CTGF (Connective Tissue Growth Factors).

  Lean Muscle Accelerator 200mg
  Biologically Active Plasma Albumin Peptides Yielding Naturally Occurring Immunoglobulins, IGF-1, Immune-Supporting Cytokines, TGF-ß (Transforming Growth Factor Beta).

  Other Ingredients:
  Gelatin (Capsules).

  Directions: Take 4 capsules at bedtime.
  Hi-Tech OxyBolin 250, 60 Tablets

  Son Kullanma Tarihi: 11.2013
  Supplement Facts:

  Serving Size: 1 Tablet
  Servings Per Container: 60

  Amount Per Serving:
  Rhaponticum Carthamoides 98% Extract: 250mg
  (including 20-hydroxyecdysterone, turkesterone, and ponasterone).

  Proprietary Blend with Extend-Rx: 400mg
  (6-keto-diosgenin, 7-keto-diosgenin, DHEA, beta-sitosterol 6,7 dihydroxy bergamotting, naringen, theobroma cocoa extract.

  Other Ingredients:
  Microcrystalline cellulose, dextrose, sodium starch glycolate, hydroxy propylmethylcellulose, magnesium stearate, stearic acid, silic, FD&C yellow #10.

  Directions: Take 1 tablet twice daily.

  Hi-Tech OxyBolin 250
  Oxybolin 250 kas kütlesini artırmak ve bodyfat azaltmak için tasarlanmış bir non-steroid anabolik ajandır.
  Oxybolin 250 adaptojenik yardım reküperatif güçler hızlandırarak fazla eğitim sporcular yardımcı olabilir.
  Oxybolin herhangi bir vücut yığını ile tek başına veya cojunction kullanılabilir.
  Etkileri diğer ürünler tamamlayacak ve gereksizdir.
  Rhaponticum carthamoides (Willd.) Iljin, syn. Leuzea carthamoides (Willd.) DC, Compositae aile içinde büyük çok yıllık bir bitkidir.
  Rhaponticum carthamoides bozulmamış alpin ve subalpin bölgeleri ve Güney Sibirya ve alpin çayırları yetişir.
  Kökleri ve Ege phytoecdystone miktarı tarafından belirlenir ecdysterone dahil olmak üzere biyolojik aktivite ile tıbbi parçaları,.
  Rhaponticum carthamoides ekstresi (RCE), santral sinir ve kalp-damar sistemleri üzerinde normalleştirici bir etkisi göstermiştir.
  RCE, uyku, iştah, ruh hali, zihinsel ve fiziksel durumu, ve çalışma koşulları altında insanların işlevsel yeteneği geliştirir.
  Bu, anabolik faaliyetleri geniş bir yelpazede sahip, iskelet kaslarının kontraktil proteinler üzerinde etkili yanı sıra karaciğer, kalp, böbrekler ve beyin gibi vücudun diğer alanlarında, klasik adaptojen.
  Bu, yağsız kas yapar vücut yağ azaltır, iş ve / veya atletik performansı artırır, akıl keskinliği artırır, depresyon rahatlatır, hayati organ sistemleri için bir tonik, güvenilir kan bina tonik ve gecikmeler yaşlanma etkilerini.
  Andropoz ve menopoz için yararlı *.Besin DeğerleriPorsiyon:
  1 Tablet Konteyner Başına Porsiyon: 60 Tutar
  Porsiyondaki % Günlük Değer
  *Rhaponticum% 98 Özü Carthamoides
  [İçeriği: 20-Hydroxyecdysterone, Turkesterone ve Ponasterone]. 250 mg Tescilli Blend Extend-Rx Teknolojisi
  ile 6-Keto-diosgenin, 7-Keto-diosgenin, DHEA, beta-sitosterol 6,7 dihidroksi Bergamottin Naringen, Theobroma Kakao ayıklayın. 400 mg
  * Günlük Yüzde değerler 2000 kalorilik bir diyet dayanmaktadır.
  OxyBolin 250 (tm), kas kitlesi ve vücut yağ azaltmak artırmak için tasarlanmış bir non-steroid anabolik ajandır.
  OxyBolin 250 (tm) reküperatif güçler hızlandırarak fazla eğitim sporcular yardımcı olabilecek bir adaptojenik yardımcısıdır. OxyBolin 250 (tm) Vücudun herhangi bir bina yığını ile tek başına veya birlikte kullanılabilir.
  Etkileri diğer ürünler tamamlayacak ve gereksiz değildir.
  Diğer Malzemeler: Microcrystaline Selüloz, Dekstroz, Sodyum Nişasta glukolat, hidroksi Propylmethylcellulose, Magnezyum stearat, Stearik Asit, Silis, FD & C Yellow # 10.
  Kullanım Önerisi: günde iki kez bir (1) tablet alın.
  Herhangi bir kilo kaybı programı başlamadan önce, sağlık doktorunuza danışın. Bu ifadeler FDA tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi, tedavi veya önlemek için uygun değildir


  Hi-Tech Dianabol, 90 Tablets


  Son Kullanma Tarihi: 08.2016
  Supplement Facts:

  Serving Size: 1 Tablet
  Servings Per Container: 90

  Amount Per Serving:

  Proprietary Blend: 575mg
  (with Extend-Rx Technology)
  Belizian Man Vine extract 80% Phenylethanoid glycosides (root), 6-keto-diosgenin, Muira Puama Extact (root), Phytosterol 90% extract, Tribulus terrestris (fruit), Hecogenin Acetate, Smilagenin 7-keto DHEA acetate, 6,7-Dihydroxybergamottin, Vanadyl Sulfate.
  Dianabol ®

  Kas Koruma Sistemi
  Amino Asit Katalitik Konvertör
  Doğal Steroidal Anabolik ve Anti-Proteolitik Formülasyon
  Anabolik ve anti-katabolik, anti-proteolitik, protein koruyucu ... Bunlar kas protein işleri devlet tanımlayan terimlerdir. Vücut geliştirme topluluğu kas içine mekik amino asit artırmak ve protein sentezini artırmak gibi anabolik bileşikleri tanımlamak için seviyor. Aynı şekilde, anti-katabolik veya antiproteolytic (özellikle daha doğru bir terim) bileşikler, amino asit (protein koruyucu olarak da bilinir) kas mekik azalışı gibi tanımlanır. Amino asitler, amino asitler ve gelişmiş protein sentezi, amino asitler zaten kas içinde korunması nedeniyle, ya da her ikisi akını bir artış nedeniyle kas içinde elde olup olmadığını ne olursa olsun, ortaya çıkan intramüsküler çevre anabolik. Bu bodybuilders için gerçekten iyi bir şeydir.
  Çoğu vücut geliştirme takviyeleri gerçekten jack olmasa da, birkaç vücut geliştirme takviyeleri aslında kas içine amino asit alımını artırmak yardımcı olabilir, ve diğer birkaç takviyeleri aslında zaten kas içinde amino asitler korunmasına yardımcı olabilir. Daha da iyisi, henüz her ikisini birden yapın maddeler formülasyonları içeren bir çok az takviyeleri vardır - bunlar, anabolik ve anti-proteolitik, daha fazla kas protein demektir. Hem anabolik ve anti-proteolitik bir kasırga bileşikleri içeren bir Hi-Tech kas ve Destekleyiciler takviyesi - bu çok az takviyeleri Bir Dianabol ® 'dir. Bu ürün protein ile ilgili tüm ... almak kaydederek, kaya-sert kas yapmak için kullanıyor. Dianabol aktif bileşikler ® sinyal kaslar kandan daha fazla amino asitler kapmak ve daha sonra daha hızlı bir oranda artmış protein sentezi ile kas proteini oluşturmak için kullanabilirsiniz. Dianabol ® bileşikler aynı zamanda koruyucu bir protein metabolizmasında oluştururken, zaten kas içinde kas-israf faaliyetlerine azaltarak kas içinde amino asitler asmak için kasları söylemek ve böylece normal protein yıkımı sırasında bir kaç kere anabolik durumunu korumak. Dianabol ® özünde, zor kazanılan kas bozulmadan kalmasına yardımcı olur.
  Testosteron destek bitki Tribulus terrestris-90% özü; Dianabol ® formülasyonu Agonadra racemosa (Belizean adam asma) -80% phenylethanoid glikozitler, sadece son zamanlarda spor beslenme arenaya Hi-Tech tarafından tanıtılan son derece anti-proteolitik bileşik standardize ekstresi içeren steroidal saponinler için standart; Rus bitki özü 25R spirostan-5a-diol-6-3-one (ecdybolin 1970'lerin sonundan beri Rus Olimpiyat sporcular tarafından kullanılan bir anabolik / androjenik oranı 33:1); güçlü anabolik potentiator dehidroepiandrosteron (DHEA) Decanoate, beta-sitosterol, kampesterol, stigmasterol ve brassikasterol için standardize ekstresi; fitosterol-% 90 Belizean yabani yam; Ribonükleik Asit Kompleksi 3 ™ (ribozomal RNA, transfer RNA, mesajcı RNA), 7 - Keto DHEA; Vanadyl sülfat etil ester; Smilagenin (arı sütü), ek, non-steroid Rus bileşiklerin dicyclopentanone olarak adlandırılan bir grup ve naringen ve 6,7 - dihydroxybergamottin (Hi-Tech Extend-Rx ™ Dağıtım Sistemi), koruyan hedef hücrelere güvenli teslimat için diğer aktif bileşenleri. Bu her yerde bulamazsınız bir line-up.
  Karoserciler aslında aldıkları vücut geliştirme takviyeleri tüm ayna farklı bir şey görmeye başladığını hakkında zaman değil mi? Dianabol ® zaman hakkında değil mi?
  Dianabol ®. Bu isim her şeyi açıklıyor.  NUTREX--ANABOL-5--Non-Steroidal-Anabolic-Agent-120-LİKİT

  Son Kullanma Tarihi: 05.2014

  Supplement Facts:

  120 Multi-Phase Capsules
  Serving Size: 2 Multi-Phase Capsule
  Servings Per Container: 60
  Amount Per Serving
  % Daily Value
  Non-Steroidal Anabolic Multi-Phase Stack 155mg
  Dicyclopentanone 10mg *
  ?6-Keto-Diosgenin
  100mg *
  Acetate Ester 25mg *
  Propionate Ester 25mg *
  Cypionate Ester 25mg *
  Decanoate Ester 25mg *
  Hecogenin Acetate 10mg *
  25-R Spirostan-5a-diol-6-one-3-one-undecanoate 25mg *
  Rhamponticum Carthamoides 10mg *
  * Daily Value not established
  OTHER INGREDIENTS: Sesame Seed Oil, Dicalcium Phosphate, Gelatin, Mixed Tocopherols, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide, FD&C Yellow #5, FD&C Yellow #6.

  Directions:

  Take 2 multi-phase capsules twice per day. For best results take two multi-phase capsules first thing in the morning and immediately following your workout. ANABOL-5 is best used in cycles. The suggested cycle length is 12 weeks followed by a 2 week break.


  Hi-Tech Sustanon 250, 42 Tablets

  Son Kullanma Tarihi: 08.2016
  Supplement Facts:

  Serving Size: 1 Tablet
  Servings Per Container: 42

  Amount Per Serving:
  Inner Core Tablet - Proprietary Blend250mg
  Prasterone Propionate30mg
  Prasterone Phenylproprionate60mg
  Prasterone Isocaproate60mg
  Prasterone Decanoate100mg
  Outer Core Tablet - Proprietary Blend450mg
  6-Keto Diosgenin Cypionate50mg
  Diosgenin Enanthate50mg
  25R Spirostan-5A-Diol-6-One-3-One Undecanoate50mg
  Rhaponticum Carthemoids 95%100mg
  Belizian Man Vine 90%150mg
  3b-Hydroxy-5-Androsten-17 One25mg
  Androstenolone25mg

  Other Ingredients: Dextrose, Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Sodium Starch Glycolate, Starch, Triacetin, Titanium Dioxide, Silica, FD&C Blue #1, FD&C Red #40


  Hi-Tech Anavar, 180 Tablets

  Son Kullanma Tarihi: 01.2016

  Anavar• Nonsteroidal Anabolik Ajan • Nitrik Oksit Asansör • Devrimci Arginaz İnhibitörü • Adenozin trifosfat (ATP) Stimülatör • Amino Asit, Glikoz ve Kreatin mekik AjanAnavar ® bina kas çok yönlü bir yaklaşım. Anavar ® Metanabol ®, 25R, Spirostan-5A-Diol-6-3-one ile kas büyüklüğü ve gücü artırdığı gösterilmiştir (25R), 33:1 anabolik bulunan non-steroid anabolik ajan içeren / androjenik oranı. Anavar ® aynı zamanda sürekli kas büyümesi için ATP üretimini uyarır. Ayrıca, arginaz inhibitörleri ABH ve BEC kullanan Anavar ® arginaz enzim engeller ve kas dokusu içine doğrudan arginin sağlar. Bu garip kas pompaları kaynaklanan herhangi bir diğer nitrik oksit takviyesi, önemli ölçüde daha fazla nitrik oksit üretimi. Son olarak değil, Anavar amino asit, glikoz ve kas dokusu içine kreatin mekik için de eşsiz bir formülasyondur.--
  Supplement Facts:

  Serving Size: 3 Tablets
  Servings Per Container: 60

  Amount Per Serving:
  Proprietary Blend With Extend-Rx Technology: 1900mg
  S-(2 Boronethyl) L-Cysteine HCL, 2-(S)-Amino-6-Boronohexanoic Acid, Creatine Ethyl Ester, Creatine Monohydrate, L-Arginine HCL, Inosine Ethyl Ester, Adenosine Triphosphate, 25R Spirosten-5A-Diol-6-One-3-One, Dehydroepiandrosterone Acetate, Dehydroepiandrosterone Cypionate, Dehydroepiandrosterone Propionate, Dehydroepiandrosterone Enanthate, Smilagenin, Hecogenin Acetate, 6-Keto-Diosgenin Cypionate, 6-Keto-Diosgenin Propionate, 6-Keto Diosgenin Acetate 20-HydroxyEcdysone Deconate, Naringen, 6,7 Dihydroxy Bergamottin, Quebracho Blanco HCL.

  Other Ingredients:
  Agglomerated Dextrose, Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropylcellulose (Klucel HXF And HF Brand), Hydroxypropylmethylcellulose (Benecel Brand), Di-Calcium Phosphate, Sodium Starch Glycolate, Starch, Magnesium Stearate, Stearic Acid, Povidone, Silica

  Directions: Take 3 tablets twice daily. Take 3 tablets in the morning and 3 tablets in the afternoon or evening. Do not exceed recommended dosage as Anavar is a potent anabolic agent.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. BeachBoy
  Offline

  BeachBoy Üye

  Katılım:
  13 Ekim 2005
  Mesajlar:
  1.652
  Beğenileri:
  4.412
  Ödül Puanları:
  123
  Bütün içerikleri okumadım ama çoğu Testosteron - GH booster ve pro-hormon içlerinde steroid görmedim. Bazılarıda pazarlama amaçlı ürünlerine steroid adları ve uzanlıtarı eklemiş.
   
  spine, Big_Hammer ve hakankabaoglu bunu beğendi.
 3. hakankabaoglu
  Offline

  hakankabaoglu Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2011
  Mesajlar:
  524
  Beğenileri:
  199
  Ödül Puanları:
  0
  biraz daha açar mısın beach boy yani steroid adı var demek içerik olarak var mı mesela hi tech oxy boline tam olarak bakar mısın var mı digerlerine de biraz göz atsan ama supplement yazıyo hepsinde ama dianabol anavar falan yazınca süphelendim
   
 4. BeachBoy
  Offline

  BeachBoy Üye

  Katılım:
  13 Ekim 2005
  Mesajlar:
  1.652
  Beğenileri:
  4.412
  Ödül Puanları:
  123
  Turkcell ve Öztürkcell olayı işte . Amaç ürünlerine steroid adları koyup tüketiciyi etkilemek. Hi-Tech OxyBolin dediğin ürünün içeriğinde antiöstrojenik ve testosteron destekliyici maddeler , extractlar ve mineraller içeriyor. Supplement yani.
   
  spine, Big_Hammer ve hakankabaoglu bunu beğendi.
 5. hakankabaoglu
  Offline

  hakankabaoglu Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2011
  Mesajlar:
  524
  Beğenileri:
  199
  Ödül Puanları:
  0
  tesekkür ederim

  tesekkür ederim peki nutrex anabol e de bi yorum yapar mısın içeriğebakıp
   
 6. BeachBoy
  Offline

  BeachBoy Üye

  Katılım:
  13 Ekim 2005
  Mesajlar:
  1.652
  Beğenileri:
  4.412
  Ödül Puanları:
  123
  Nutrex Anabol içinde pro-hormonlar bulunan bir supplement. Ben kullanmadım ama kullanan kişilerden balon bir ürün olduğunu duydum. Şahsen bende gereksiz bir ürün olduğunu düşünüyorum.
   
  spine, Big_Hammer, hakankabaoglu ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
 7. hakankabaoglu
  Offline

  hakankabaoglu Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2011
  Mesajlar:
  524
  Beğenileri:
  199
  Ödül Puanları:
  0
  son olarak

  son olarak beach boy konuyla alakası yok ama su supplement hakkındaki düsünceni söyler misin alacagımda top secret nutrition astravar nedir ne ise yarar


  Son Kullanma Tarihi: 05.2013

  Genel Sağlık için besinlerin vücut Soğurması geliştirir!

  % 62 amino asit emilimini artırır.
  % 50 Artış vitamin emilimi.
  % 57 Artış glikoz emilimini.
  % 18 Artış ATP üretimi.
  % 19 azaltır kan şekeri seviyeleri.
  % 38 Artış insülin duyarlılığı.
  Kas% 60 Artış glikojen.
  ASTRAVAR is the first and only natural supplement that has been shown to significantly improve the absorption in humans of many essential and life supporting nutrients. This amazing and unique supplement has been clinically validated to increase the absorption of amino acids, vitamins and glucose at the cellular level. ASTRAVAR provides for drastically enhanced bioavailability leading to improvements in overall health, fitness, energy, endurance, recovery, blood sugar balance and sense of well-being.

  ASTRAVAR significantly improves the effectiveness of Nitric Oxide (NO), creatine, amino acids, and protein supplements. The supplement improves the absorption of these substances at the cellular level, blood stream concentrations alone are not enough!

  ASTRAVAR unlocks the keys to the cell's nutrient transporter genes. Basically, ASTRAVAR opens the cellular window so more nutrients get in.

  ASTRAVAR represents a phenomenal leap in sports nutrition that will forever change the supplement landscape.

  ASTRAVAR is a proprietary, all natural plant-based formulation derived from highly purified Panax Notoginseng and Astragalus Membrenaceus using a pharmaceutical grade extraction and processing technology.

  Supplement Facts:

  Serving Size: 1 Capsule
  Servings Per Container: 30

  Amount Per Serving:
  AstraGin (Notoginseng root ext, Astragalus root ext) 50 mg

  Directions:
  Take one 1 in the morning and one 1 before workout.
   

  Ekli Dosyalar:

 8. BeachBoy
  Offline

  BeachBoy Üye

  Katılım:
  13 Ekim 2005
  Mesajlar:
  1.652
  Beğenileri:
  4.412
  Ödül Puanları:
  123
  İçinde bir ginseng türü olan notoginseng ve astragalus bitkilerinin extractları mevcut. Bitkisel bir pre-workout ürünü. Aynı bitkisel extractlar Muscle Pharm Assault supplementinde de mevcut bence bu ürün yerine MP Assault almak ( gerekli görüldüğü halde) daha mantıklı olur.
   
  spine ve hakankabaoglu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş