Bulk'a mı yoksa definasyona mı yakın bir beslenme?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OrhanVeli tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. OrhanVeli

OrhanVeli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar arkadaşlar, yaklaşık 3 aydır uğraşıyorum vücut geliştirmeyle. Henüz acemiyim anlayacağınız. Kafamda ise beslenme konusunda sıkıntılar var. Başlıkta yakın yazmamın sebebi sporda yeni olmam dolayısıyla bu iki olayı da tam anlamıyla uygulayacak vücudun bende olmaması. Hele hele definasyona girecek vücut hiç yok :D
    1-2 haftadır da GP Anavite Multi-Vitamin, Carlson Balık Yağı, ON Whey Protein kullanıyorum. Mümkün olduğunca uyuyorum beslenmeme.
    Beslenmem şöyle

5 tam yumurta ve 100gr lor, 2 diim kepek, pekmez sabahları

Öğlen olmadan 100 gr yulaf, kuru üzüm, süt (50'ye düşürdüm yulafı yeni )

Öğlen en az 100 gr. ( Genelde 130-140gr.) tavuk ya da kırmızı et. salata, çorba, nohut yemeği.

Akşam evde olursam ev yemeklerinden az porsiyon şeklinde alıyorum ekmeksiz. o da bir kase çorba, 1 tabak sebze yemeği ve et oluyor yine(100gr kırmızı ya da tavuk) olmazsam evde nohut ve çorba yiyorum. (kepekli bisküvi ile geçiştirdiğim oluyor bazen maalesef.

Yatmadan 100 gr lor, salata, yeşil çay.

Gün içinde fındık, elma, muz tüketmeye çalışıyorum. meyvem mutlaka oluyor çantamda fındık olmasa da. Şu sıralar her gün protein tozu da alıyorum, işten akşam çıkışlarımda 6'da. İşe öğlen gittiğimde ise spora sabahları gittiğimde spor sonrası alıyorum. Spor sonrası beslenmem ise farklı. Kahvaltı ve yulaf spordan önce. Spordan sonra whey,yarım saat sonra 100-150 gr. tavuk ya da kırmızı et ile birlikte salata . sonraki öğün tavuk ya da kırmızı et, salata, çorba, nohut yemeği. akşam ise nohut-çorba ya da kepekli bisküvi ile geçiyor.

Boyum 1,68
    Kilom 64
    Biraz göbek var, boş karında karın kasları sıkıştırınca biraz görünüyor. Şöyle bir resimde koyayım.
    http://i.hizliresim.com/krkaj9.jpg
    http://i.hizliresim.com/p4gaRn.jpg
    Şöyle bir şeyim.

Sayfayı Paylaş