Bulk zamanında Kreatin ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tolgakocak tarafından 9 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tolgakocak

tolgakocak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyorum yaklaşık 2 senedir hafif düzeyde son 4 aydır da haftada en az 3-4 gün body yapıyorum kreatin e başlamayı düşünüyorum ancak birçok kreatin ürününün açıklamasında definasyona uyumludur diyete uyumludur definasyon zamanında yardımcıdır tarzı cümleler var..Benim gibi bulk döneminde olanlar da aynı zamanda kreatin den olumlu sonuç alabilirmi ve bulk için daha uygun olan kreatin tavsiyeleriniz varmıdır..

Teşekkürler şimdiden

2. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Bildiğim kadarıyla güven içinde kullanılabilir(Şahsen Ben kullanıyorum ve çok memnunum) Creatin Genel anlamda her sporcu için günümüzde vazgeçilmez ürünlerden biridir.Bunun nedeni Atp sentezinin süresini kısaltması sonucu daha şiddetli antreman yapabilmeniz ve kasların su tutma oranını arttırdığından daha hacimli bir görüntü elde etmeniz mümkündür.Ayrıca genel kas kütlesini arttırır,patlayıcı güç ve her türlü anabolik reaksiyonu destekler.Creatinle bol bol su tüketiniz.İyi günler

Sayfayı Paylaş