bulk ne kadar gerekli ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve firewing tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    herkes itina ile bulka giriyor bahar aylarına dogru definasyon zyzz in beslenme programına baktım adam karbonhidrat tüketmiyor et ve salata yiyor içicek olarak yeşil çay su sabahları yumurta karbonhidrat almayınca performans düşmezmi ? peki bu adam nasıl böyle kas inşa etmiş (steroid kullandıgını biliyorum)

2. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    karbonhidrat tuketmiyorlar diye birşey yok, sadece karbonhidratı azaltıyorlar .ağırlığı başına 1 gr veya 0,5 gr tüketiyordur, bu miktar da oldukça az olduğu için tüketmiyor gibi gözüküyor. bulk döneminde daha fazla karbonhidrat alınıyor. yağ yakım dönemlerinde ise azaltılıyor,kas kaybı en aza indirmek için protein alımını maksimuma çıkarılıyor .metabolizma hızlandırıcı olarak da yesil cay özütü, tarçin kullanıyordur. performans düşüklüğü mutlaka oluyor , ama kullanılan kalori büyük ölçüde yağlardan oluyor, protein arttırımı ile enerji biraz da oradan sağlanıyor. steroid konusuna gelince bu tercih meselesi, artıları var eksileri var. belirli bir asamadan sonra büyüme amaclanıyorsa artık yapay destek alınıyor. kullansın kullanmasın herkes büyük emek harcıyor. mundar demek yerine lütfen emeğe saygı.

3. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    internetden bak istersen adam tüketmiyor karbonhidrat zaten adamın bulkdayken fotosunu bulamazsın spora başladıgından beri defineydi vücudu

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Nereden baktım bilmiyorum ama şuradaki röportajında tükettiği görülüyor: Aesthetically Pleasing: Aziz Shreddedshian Talks With Simplyshredded.com [Updated 2011] | SimplyShredded.com
    Çoğu için düşer, bazı insanlar için düşmez.
    Çalışma, yeterli makro, genetik ve ilaçlar.

Sayfayı Paylaş