Bulk icin iyi bir kahvaltimi sizce

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve umut3504 tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Bence bir ogunde cok fazla karbonhidrat aliyorm kahvaltia yulafi ara ogunemi koysam ayrica yan tarafta 2 dilim tam bugday ekmegi var

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli Dosyalar:

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bulkda kahvalti icin cok degil,kilonu boyunu sormuyorum bile bu resimdekileri yiyorsan kesinlikle cok degil,eksik olabilir.

3. HecToR Tuning©

HecToR Tuning© Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Kahvaltım, öğlen yemeğim diye baya sordun. Sana tek bir önerim var. Kendince ayarladığın şekilde başla diyete. 1 hafta sonra yarım ya da 1 kilo almadıysan yanlış yapıyorsun demektir. O zaman yediklerini çoğaltırsın.

doxux bunu beğendi.
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    yaw ben kim olduguna hic bakmadan cevap yazdim iimi?yaw umut,diger baslikta bi sürü aciklama yapildi niye halen üsteliyorsun?madem söylenenlere inanmicaksin yada uygulamicaksin en azindan bi sürü baslik acip kirlilik yaratma!

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Umut, şuraya gidip beslenme günlüğü açsana: https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme-günlüğü.60/
    Hem nereden nereye geldiğini daha iyi takip edersin hem de sık sık başlık açmamış olursun. Diğer günlükleri de takip edip kim ne yapıyor, bulkta insanlar neler yiyor bakarsın. Nelere dikkat etmek gerek, diğer insanlar nasıl yapıyor vs... Boyunu, kilonu yazar 2 haftada bir güncellersin. Çok sayıda dağınık başlık yerine derli toplu, gelişimini hem senin hem başkalarının göreceği tek bir konu olur.

Sayfayı Paylaş