Bulk için suplement seçimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve orhan15 tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forma pek giremiyordum spora 2ay ara vermek zorunda kaldım rahatsızladım birazcık yaklaşık 13-14kg verdım ve şuan sağlıgımı topladım bugun yenıden spora başladım bundan 1ay sonra bulk kombınesi yapmayı duşunuyorum buhtçem yaklaşık 1000/1400 TL arası 2ay spor yapmaıdk para toplandı bu parayı ıyı değerlendirmek istiyorum sizden istediğim bana kullanıp iyi verim aldıgınız suplementleri tavsiye etmeniz
    Boy :180 Kg 83ten 69-,5a duştu. beden tipi yarı mezo yarı endo.
    Eldeki suplementler;
    Yarım kutu jack3D (eski versiyon)
    2kg ye yakın multipower all in xplode (vitagro takviyeli complex proteın)
    1 kutu crateın creapure multipower
    hardlıne zma
    sayglıarımla...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Biftek - antrikot - Somon filet ve fume - katkisiz pastirma ve sucuk - Soguk su baliklari - Denz urunleri

3. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    onlar var arkadaşlar zaten yemkte problem yok gunluk 600-700g et balık tavuk hındı vs tukete bılıyorum sağlam bır kombıne yapmam lazım alt yapım var yanlızca zayıfladım 2009dan beri yapıyorum kg vermek ıcın baslamıstım sımdıde kg almaya çalışıyoruz 31kg verdım yaklaşık :)

4. brhmcr

brhmcr Guest

ZAten bunlar varsa abartmanin anlami yok creatine + glutamine + protein tozu + mineral vitamin destegi isini gorur hatta cok bile...

5. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Ben şoyle bır kombın dusunuyorum;
    arjının- omega -multivitamin -zma- tribulus(daha once testo dusuklugu yasamısdım yanlıs dıyetten dolayı kg verırken ona destek ıcın) glutamın -crateın whey + complex proteın nox -likit amıno tabı bırden bu ay değil ara verdgım ıcın bıraz vucudu adepte etmekle uraşıcam spora gelıcek ayın 15/20si gibi başlamayı dusnuyorum

6. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Parani cope atmaktan baska birsey yapmamis olursun. Madem duzenli beslenebileceksin, Multivitamin-whey-creatine yeterli. Arjinin-zma-tribulus icin cok erken. 30+ yas oncesi bunlar marjinal fayda saglamaz, ve vucut alistigi icin 30lu yaslarda da etkisini goremezsin. Glutamin ve amino icin de 5-6 ay sonra degerlendirmeye alabilirsin, ki onlar da sart degil.

NOX icin ise oncelikle iyice zorlanmayi hisset. Antrenmanlar yıpratsın, sonra dusun. Buna da bir sene diyorum.

7. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Yalnız ıyı okumadınız heralde 4,5senelık geçmişim var sadece ara verdgım 7-8 hafta kadar zaten hemen bu ay başlamıyıcam gelıcek ay kobıneye başlamyı duşunuyorum.Daha once bırcok kombınasyon yapmıştım ama bu sefer foruma danışarak yapmayı düşündüm iyi kotu fıkırlerınızı onemle dıkatte alacagım saygılarımla iyi forumlar..

8. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    yok mu kimse arkadaşlar? :)

Sayfayı Paylaş