bulk hakkında merak ettiklerim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jandersunstar tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jandersunstar

jandersunstar Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırıkkale
    arkadaşlar 1.73 boyundayım ve 60 kiloyum
    hacimlenmek için bulk yapmak istiyorum ağır antremanlar yapıp çok iyi besleniyorum. ektomorf olduğum için kolay kilo alamayan ve yağlanmayan biriyim. spor öncesi yediklerime bakarsak 2-3 katını yiyorum. yağ şeker unu asitli içecekler çikolata vs . hayatımdan çıkardım tabi. meyve yiyorum bol bol, yani sağlıklı besleniyorum. 1 buçuk ay gibi kısa bir sürede karın kaslarım belirginleşti.
    ama bu şekilde kilom sabit kalıyor yani kilo alamıyorum, hedefimde 65 kg olmak var. sizce katı diyete devam etmelimiyim? yoksa daha fazla yiyerek kilomu almalıyım?

2. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    kilo alicaksan mutlaka birazda yag alicaksin yemeni artir vucudunu hacimlendir kas oranindada artis olucaktir benim tavsiyem 200 kalori daha ekle zarar gelmez :)

jandersunstar bunu beğendi.
  3. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bulkun temel bi mantigi vardir. Oda karnini herzaman yiyebildiginden fazlasini yemeye caljsip zorlamaktir. Her seferinde karnindan artik yeme lan yeter sesini duymaktir. Idmani iyi cikardigini dusunuyosan eat like a monster benzetmesiyle zaten iyi bir hacime kavusursun. Iyi forumlar

4. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bulk demek yemek demek . Ben bulk dönemlerimde şimdide dahil 8-9 hatta 10 öğün-ara öğün olarak yediğim oluyor yiceksin ( tabiki kaliteli gıdalar yükleceksin vücuda) ve sağlam ağır antreman yapacaksın dinleneceksin ve aynada kendini izleyeceksin ..

5. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Harika aciklamis kisacasi bu :)