Bulk + Definisyon Supplement Tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve PHP tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PHP

PHP Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Daha öncedende spor yapıyordum fakat uzun bir ara vermiştim, en son geçtiğimiz Ekim ayında tekrar salona yazılarak yaklaşık 6 aydır düzenli olarak vg yapmaktayım. 2. aydan sonra ON marka Whey protein tozuna başladım, daha sonra 1 kutu amino 3000 tablet kullandım bitince bıraktım. Şuanda ise sadece GNC Marka creatin ile ON Whey Protein kullanıyorum. Creatinde yükleme yapmadım, idmandan önce ve sonra 5gr alıyorum fakat öyle bir faydasını gördüğüm söylenemez, marka yüzünden olabilir.

Göğüs ve karın kısımları dışında güzel bir gelişim sağladım, karın kısmında biraz yağlanma olduğu için definisyona girdiğimde karın kısmı ile ilgili bir problemim kalacağına inanmıyorum fakat ne yaptımsa göğüsleri istediğim hacme getiremedim. Genetik olabilir diyorlar. Definisyona girersem göğüsün hacim kazanımı durur mu ?

Göğüs Programı Şu Şekilde-
    Bench Press
    İnc. Bench Press
    İnc Dumbell Fly
    Dumbell Press
    Dips

Şu şekilde bir takvim programı düzenledim, nisan sonuna kadar bulk devam edecek, mayıs ayı başında ise definisyona gireceğim.

Şuanda
    ON Whey protein (ant. sonrası) - Creatin (ant. öncesi-sonrası) kullanıyorum (Creatin 1 ay oldu 10 şubatta başladım)

Bu Ay Sonunda BCAA eklemeyi düşünüyorum.
    ON Whey Protein - Creatin - BCAA

Definisyon dönemindede creatini bırakarak
    ON Whey Protein - BCAA ikilisini düşünüyorum.

Bu şekilde kullanım uygun olur mu ? Sizinde tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Herkese Teşekkürler.

Edit:

Boy:1.80
    Kilo:73

Son düzenleme: 15 Mart 2013
  2. WX

WX Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    boyuna göre kilon az geldi tam olarak ne kadar zamandır yaptığın bilmiyorum ama göbek felan yoksa şimdilik uğraşma o işle definasyondan iyi sonuç almak için en az 2 senelık bi vucut olması gerekir.bcaa ve proteinde az olur ayrıca bence glutamine ve yağ yakıcıda şart

Sayfayı Paylaş