Bulk dönemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vücutcuu tarafından 17 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/14-ya-nday-m-boyum-t44856.html

Abilerim işte resimlerim vücuduma bakın boy 170 kilo 57 hedefim 65 kilo olmak yani 8 kg almalıyım bulk döneminde yavaş yavaş girmem lazım bu döneme bir diyetle.Ha yaşım uygunmu buarada diyet uygulamamda bir sakınca varmı supplement falan kullanmayacağım sadece dengeli sağlıklı beslenme yapacağım protein ve karb hesabını biliyorum ayarlayacağım.Ya aslında boksada başlamak istiyorum durum karışık biraz.Bir korkumda bulk yapıp sonra define olamamak :D bulk definasyon döneminden daha kolay gibi gözüküyor.6 öğün yemek yicem 3x8 tekrar yapıcam hareketleri çok ağırlık az tekrar yani başka yapacağım dikkat edeceğim birşey varmı birde ne kadar sürecek bu dönem bir zararı olmaz dimi gelişme çağındayım? malzemelerimde tam değil evde yapıyorum.Öneriniz nedir boksa başlayayımmı yoksa bulk dönemimi :) ya vg mi yoksa boksmu yapacağımı birtürlü kararlaştıramıyorum yardımcı olun.Bir sorum daha var diyelim bulkta 65 kg oldum sonra yazın definasyon döneminde kilom düşecek dimi? bence definasyon dönemi benim için zararlıdır çünkü sıfırlama programı yapıyorlar buda yarışmaya girecekler için bende uygulasam birşey olurmu? hani suyu kesiyorlar kas deriye yapışıyor falan oyun değil biliyorum tehlikeli birşey olabilir benim için 14 yaşındayım dah****afam karıştı ya cevap bekliyorum.

Sayfayı Paylaş