Bulk dönemi yüzde şişkinlik ve definasyon süreci

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Gereklieleman tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gereklieleman

Gereklieleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunarım, 8 aydır v.g yapmaktayım, 66 kilo başladığım v.g sporuna 73 kiloya ulaştım. Yüzümde şişme meydana geldi yani psikolojik olarak olumsuz etki yapıyor definasyon sürecine girmeyi düşünüyorum sizce 8 aylık ve bu kiloya göre definasyona girmelimiyim? Şunu belirtmem gerekir ki yağlanmadan kas kütlesi olarak bu sporu yapmaya çalıştım günlük beslenmeme 60 gr üstünde yağ almamaya günlük protein miktarını 100 gr altına indirmemeye dikkat ettim karında ve belde yağlanma yok ama ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    az bilgi vereydin :D

Gereklieleman bunu beğendi.
  3. Gereklieleman

Gereklieleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ciddi anlamda bilgi verecek bir arkadaş yok mu yağ oranım düşük, hardline 3x whey kullandım acaba testosteron oranını mı arttı ondan mı oldu, rica ediyorum bilgi verebilecek bir arkadaş arıyorum ciddi anlamda.

4. Gereklieleman

Gereklieleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu konuda herhangi bir bilgisi olan değerli arkadaşlardan yardım ve öneri bekliyorum.

5. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Bence fazla bir neden aramanıza gerek yok. Yüzünüzden kilo alıyorsunuz ( amiyane tabirle ) benimde öyle olur toplam 3 kilo veririm herkes sen kurumuşssun ne oldu sana falan der . Yüz yapınızla ilgili olduğunu düşünüyorum . Aldığınız kiloda fazla bir kilo değil sonuçta .

Gereklieleman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş