Bulk dönemi ve karın(gereklimi sizce)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve dalgarome tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Karın kaslarının düzgün biçimde görülmesi için sizce bulk a girip definasyon mu yapılmalı yoksa..?

1. Evet bulk şart

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır direk definasyon

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Soru yanlış(açıklama aşağı...)

oy sayısı 1
    100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Ben 1.83 boyunda 82 kiloyum şuan önceki yaz 73 kilo idim karın kasları üst2 + onun altındaki 2 li gözüküyordu en üstteki 2 küçüman net gözüküyordu fakat hiç sert bir karın olmamıştım... spora ara verdim malesef şimdi geri döndüm.. önceden kilo verme sırasında psikolojik destek oluyordu carnitine kiloları verdiğimde 75-6 gibi whey le beraber kardiyolu devam ettim salonda..

Şimdi asıl sorum acaba normal , sağlıklı beslenip kaslara yüklendikten sonramı definasyon yapılmalı . Yoksa yağ oranını azalttıktan sonra mı çalışmalar artırılmalı. Eskiden beri gelen kafamdaki sorudur bu... Forumdaki birkaç kişinin fotoğrafını gördükten sonra konu açmak istedim, vücut tarzlarıda çok değişiyor tabiki.Karın kaslarını göstericez diye göğüsler ve omuzlar sıska kalabiliyor gibi geldi

Eğer konuda bir yanlışlık varsa kusuruma bakmayın
    Cevaplarınız için teşekkürler

2. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Amatör insan için doğru olan budur zaten karın kasları gözükür şekilde kilo almak amaç yağlanıp 10 ay yağlı gezip 3 ay geri yağları yakmak olmamalı yıl boyu fit gezmek için yapılmalı spor bu bilince varırsan hayatında hep başarılı motiveli olursun oturduğunda göbeğin çıkacaksa sen sporcuyum demeyeceksin kendine bu işler böyledir yeni başlayandan fikir almanı tavsiye etmiyorum her insanın başka birinden öğreneceği bir şeyler vardır işine yarayanı alır işine yaramayanı almazsın. İşin sırrı şurada nasıl kaslarım gözüküp büyüme sağlayacağım doğal besleneceksin sen hergün 1 kilo et yiyebilirsen kaliteli büyüme kaydedersin protein tozlarının zararları burada devreye giriyor büyüme sıkıntısı yaşıyor yeni başlayan çok çok alamadığın zamanda kapatmak ıcın kullanılırsa işe yarayabilir gerisi hikayedir bu ürünleri üreten ve pazarlamasını yapan firmaların satışı arttırmak için yaptığı şeyler yani görüşümde olmayan vardır mutlaka benim gibi düşünmeyen ama bu işler böyle fitness body karışık yap vucudumu geliştirexeğim diye canını çıkartma ideal benım fotomdaki gibi olabilirsin pes etmezsen zamanla sabır sabır 12 yıldır ugraşmıyorum hobi benimki vucudu geliştirecem diye deli gibi ilaç kullanmak istemedim hiç bir zaman bir yandan sağlıklı olup diğer yandan sigara ile hayatını bitirmwk gibidir steroid yaZım hataları için özür telefon

Son düzenleme: 1 Temmuz 2014
    dalgarome bunu beğendi.
  3. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler cevap için :)

Sayfayı Paylaş