Bulk dönemi ve interval cardiyo

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bossblitz tarafından 11 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar 1 aylik yag yakimimdan sonra biraz fazlaliklarimdan kurtuldum ve simdi bulk dönemine giricem ama kafamda soru isaretleri var..Yasim 18 boyum 170 kilom 68 yag oranim %12-15 arasi.

Boyumdan da anlasilicagi üzere vicut tipim Endomorf ve fazlaliklarimdan yeni kurtuldugum icin yaglanmaktan cok korkuyorum vicut tipimde buna cok müsait zaten.

Antreman günleri

1.gün : Gögüs-ön kol
    2.gün : off
    3.gün : Sirt kanat - arka kol
    4.gün : off
    5.gün : omuz - bacak - ön kol
    6.gün : off
    7.gün : interval yapabilirmiyim bulk döneminde kas kaybi yasarmiyim ?

Beslenme : önerilerinizide bekliyorum

saat 8.00 : 100 gram yulaf ezmesi , 2 tam 5 yumurta beyazi 30 gram peynir

saat 10.00 antreman öncesi : 100 gram ( bulgur , makarna yada pirinc ) 100 gram tavuk gögüs yada hindi gögüs

antremandan 40 dakika önce Superpump250 2ölcek

antremandan hemen sonra : optimum whey protein %100 tozu ve ayriyetten üzüm suyu icmeyi düsünüyorum araliklari nasil olmali yada beraber karistirip mi iciyim ? yada muz yemelimiyim ?

Antremandan sonra evde : 150 gram bulgur pirinc makarna üclüsünden biri yada ( 200 gram patates haslamasi ) 150 gram et ne önerirsiniz ?

2saat sonra : 100-150 gram bulgur pirinc makarna üclüsünden biri ve ton baligi

aksam yemegi: 150 gram tavuk biraz yogurt

aksam yatmadan önce whey protein tozu.. yatmadan önce icmek icin casein tozumu aliyim yoksa simdilik whey ilemi idare ediyim ve sabah kalkar kalkmaz kana hemen karisicak protein olarak ne kullanmaliyim 1 yemek kasigi bal yesem yeterlimidir yoksa 1 ölcekde kalkincami protein tozu iciyim ?

Hertürlü öneriye acigim lütfen tecrübeli abiler bi yardim ederse sevinrim ve BROCOLI-LAHANA-BRÜKSEL LAHANA fasulye findik fistik badem
    tarzi testesteronu yükselten besinlerde tüketmek istiyorum onlari nezaman yemeliyim 2 saat yemek bklerken ara ögün olarak yemekten 1 saat sonra tüketsem olur mu ???? simdiden tesekkürler

Son düzenleme: 11 Mart 2011

Sayfayı Paylaş