bulk dönemi ektomorf yapı ile besleme programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 26onurhan tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. 26onurhan

26onurhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    18 yaşındayım 1.81 boyunda 60 kiloyum,eylül ayına kadar 70 kilo olmak istiyorum gayet düzenli şekilde sporumu yapıyorum ve bunu düzgün bir beslenme programı ile desteklemek istiyorum şuan lise son öğrencisiyim aynı zamanda da üniversite sınavlarına da hazırlanmaktayım,şuan ki programım...

SABAH:bir kase sütlü yulaf ezmesi yiyorum sonra okula gidiyorum saat 9.30 gibi yanımda götürdüğüm yaklaşık 90-100 gr a denk gelen lor umu yiyorum kaşık kaşık sınıfta :D sonra saat 11 gibi 120 gr lık haşlanmış tavuk göğsü ile(yine evden getirdiğim) bir kutu meyve suyu içiyorum (200 ml)...

ÖĞLEN:eve saat 1 de dönüyorum ve evim okula çok yakın olduğu için hemen varıyorum,eve gelir gelmez o gün ki antremanımı yapıyorum sonra yaklaşık 150 gr lor ile 100 gr yulaf ezmesi yiyorum...

AKŞAM:sofrada ne bulursam onu yiyorum :D ev hali olduğu için pek tercih şansı olmuyor... yemekten sonra akşam saat 8-9 gibi lor ve biraz yulaf ezmesi yiyorum...

öğlen evde akşamdan kalan yemekleride ekstradan yediğim oluyor ne yalan söyleyeyim :D

sizce değiştirmem gereken şeyler nelerdir mesela okula muz elma falan götürmek geçiyor aklımdan çünkü yediğim şeylerin kısıtlı olduğunun bilincindeyim...
    ayrıca öğlenleri 2-3 yumurta ile o günkü duruma göre yulaf ezmesi yerine bol bol makarna yediğimde oluyor her gün aynı şeyleri yemiyorum.

Son düzenleme: 8 Mayıs 2013

Sayfayı Paylaş