Bulk dönemi diyetim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Wittman tarafından 22 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Wittman

Wittman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Boyum 1.75 kilom 65 bulk dönemi ile 75 olmayı planlıyorum

Kalkış : Hardline prograiner

Kahvaltı : 4 Yumurta beyazı 2 sarısı , 1 kase yulaf ezmesi , 1 bardak vişne suyu , 1 bardak yeşil çay

Ara Öğün : 1 Avuç Ceviz

Öğle : 150 gram tavuk göğsü , 1 tabak makarna veya pilav , 1 kase yoğurt , 1 bardak yeşil çay

Ara Öğün (2 Saat Sonra ) : Öğle Yemeği ile Aynı

* 2 saat sonra antreman

Antreman Sonrası : Hardline prograiner

Akşam Yemeği : Öğle Yemeği ile Aynı

Yatmadan önce : 1 bardak süt-Hardline prograiner

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Zaten günde 3 servis garnier alıyorsun heralde 1 servisi 600 kalori civarı günde 3 servis 1800 kalori zaten.

Onun dışında beslenemde iyi her öğünde karbonhidrat ve porteinin mevcut.

Kuru yemiş olarakta fındık badem ceviz fıstık her gün birisinden yersen hem değişiklik olur hemde daha faydalı olur.

Saygılarımla...

serkankull bunu beğendi.
  3. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    :D hardline almasaydın benim diyet programımı uyguluyor olucaktın.Ben yinede kimyasal şeylere karşıyım hardlini,protein tozu vb. en iyisi doğal protein almak.

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Karb alımın kilona göre yüksek. Gördüğüm kadarıyla proteinlerini sayıyorsun düşük kalmaması için ama karbları saymıyorsun. Karblar insülini en kolay yükselten ve birim başına doygunluk hissini en az veren makrobesin grubu. Bu konuda dikkatli olmanı tavsiye ederim. Bulk demek, yağlanmak demek değil. Bu bilinç ile kontrollü bir şekilde hareket etmen seni çok daha başarılı kılacaktır. (bu arada ben olsam yatmadan önceki 1 servis gainer'ı çıkarırdım)

Yukarıda verilen kuruyemiş tavsiyesine ben de katılıyorum. Al yanına 2 paket fındık badem, yersin gün içinde 2 defa ara öğün gibi. Yağları ihmal etme. Çok önemlidir. Zeytinyağı da ekle yiyeceklerine. Kuruyemiş ile ikisi güzel olur. Omega3 için de çekilmiş keten tohumu kullanabilirsin.

Özet bilgi, protein güzel. Karbları kontrol altına al (hatta kıs) yağları arttır, "bence".

technical1967, kratos1, capish ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Karbonhidrat alımın çok fazla. Yatmadan önceki gainerı mutlaka çıkart. Ayrıca umuyorumki her gün 3 öğün tavuk yemiyosundur. Kırmızı et ve baklagil+sebze mutlaka olsun programında.

6. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Extravaganza'ya tamamen katılıyorum. Yaşın da daha küçük şimdiden bu kadar zorlamana gerek yok.

Protein miktarın güzel ama tek tip beslenme. Tavuklardan biri balık olsun et olsun. Yanında ufaktan salata ye.

Gece kesinlikle gainer filan kullanma. Zaten bolca şeker var içlerinde. Gereksiz yağlanırsın. Başka da birşey kullanma.

7. Wittman

Wittman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Doğru diyorsunuz.Tavuk yemiyorum hep,ton balığı açıyorum yanına 2 kutu.Salata da var.

Sayfayı Paylaş