Bulk Dönemi.Bilgili Ağabeyler Bakarmısınız....

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Alpay Karabatak tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Alpay Karabatak

Alpay Karabatak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Forum'u bayadır takip ediyordum üye olma fırsatım yeni oldu,İnşAllah konuyu yanlış yere açmamışımdır. :) (Açtıysam affola)
    16 yaşındayım 6 aydır vücut geliştirme sporu ile uğraşmaktayım boyum 1 metre 83 santim,kilom 69.9 bu spora biraz dolmak için başladım fakat birtürlü sonuç alamıyorum beslenmem bana göre gayet iyi,çevredeki insanların lafları ve özgüvensizlik beni çok derinden etkiliyor.Sürekli kilo alma ile ilgili yazılar okuyorum ama birtürlü olmuyor,ne yapacağımı biemiyorum artık anapolon yazılarını okumaya bile başladım diyebilirim. :) 6 Ayda çok bilgi sahibi oldum diyebilirim ama fazla gelişemememin nedenini anlamadım yaşımdan dolayımıdır bilemiyorum ? Gayet güzel ağırlıklar basıyorum spora başladığımın 2 katı ağırlıklar ile idman yapıyorum ama 70 kiloyu geçemedim artık boşa kürek çekmek istemiyorum ne zaman tartılsam hep aynı kilogram ve karbonhidrat tozum da var elimde etkisini hiç görmedim diyebilirim.Bu kış azim ve sabır ile yaza biraz dolmak istiyorum 75-80 kilogram arası olmak idealimdir.Bulk döneminde yapacağım şeyleri söylerseniz bana yol göstermiş olursunuz çok teşekkür ederim.

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Beslemene programi veya neler yedigini yazsan

3. unborn31

unborn31 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Gün içinde yediğin yemekleri 5-6 öğüne bölerek başlayabilirsin. Kilo başına alman gereken protein ve karb al. Yağ,tuz,un,şekerden uzak dur. Gün içinde ihtiyacın olan kaloriyi hesapla. Hesapladığın kaloriden daha yüksek bir seviyede beslen. Bu şekilde ayda 1 - 1,5 kg yağ dışı kütleni arttırarak tertemiz bulk dönemi geçirebilirsin. Kolay gelsin.

exsisman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş