Bulk beslenme programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bybasel tarafından 9 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bybasel

bybasel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    S.a arkadaslar. .

Öncelikle spor geçmişimden bahsetmek istiyorum. .

Gecen sene yazın 2 ile 3 ay bb ile uğraştım daha sonra sakatlık oldu bıraktım suan ise tam 1 buçuk ay oldu ve hayla devam ediyorum
    Bitlis'te üniversite okuyorum ve kyk yurdunda kalıyorum o yüzden kısıtlı imkanlardan dolayı bir program çıkarttım ve bu benim ilk programım olacak eksiği fazlası ile yardımlarınızı bekliyor olacağım bu arada kalori hesabı yapamıyorum çünkü ölçeğim yok tabak bardak hesabı ancak .. .

Vucut ölçülerim
    Boy 183
    Kilo 69
    Bel 80
    Kol soğuk 34

İse yarar mı bilmiyorum ama gogus pres 55 giriyorum

Bu arada yurtta öğle yemeği verilmiyor o yüzden oraları kaliteli karbonhidrat olan yulara doldurdum
    Bide kullandığım supplementler bsn 6 ile muscle amino fx

Yemek programım
    sbh 7 8 arasi; bsn 6 ve 1 tabak yulaf
    Öğle 10 11 arası ; 3 yumurta ve yaklaşık 100 gram Tuzsuz lor peynir
    Antreman oncesi tahmini ;1
    2 gibi 1 adet muz ve muscle amino fx
    Antreman sonrası tahmini 4 5 gibi ;1 tabak yulaf bsn 6 ve 1 adet muz
    Aksam 7 8 gibi ; 1 tabak tavuk yemeği ( en az 100gram tavuk olur icinde) 1 tabak pirinç ve cacık ( yoğurt yok cacık veriyorlar maalesef )
    Gece 10 11 gibi; yaklaşık 100gr lor ve 1 ton balığı

Bulk olmaya çalışıyorum yağsız Tuzsuz beslenmeye çalışıyorum devlet yurdunda kaldığından öğlen pirinç tavuk gibi besinler ekleyemiyom ama lor ton balığı yulaf gibi kaliteli besinler ekledim ben ve beni. Gibi devlet yurdunda kalan arkadaslara için değerli tavsiyelerinizi bekliyorum . . Bu arada telefondan giriyorum o yüzden yazım yanlısı olduysa affola . .

Sayfayı Paylaş