Bulk beslenme programım nasıl?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve unfortunately tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. unfortunately

unfortunately Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar uzun süredir forumu takip ediyorum ancak yeni üye oldum. Geçen sene 4 ay vücut geliştirme yapıp zorunluluktan bıraktım. Haziran'da daha bilgilenmiş olarak yeniden başladım. Şimdi son ayımda ölçü kaybettiğim için bir şeylerin yanlış olduğundan şüphelenip sizlere danışmak istedim. Şu an yeniden başlayışımın 3. ayındayım. İlk ay adaptasyon programı, diğer ay 3 günlük bölgesel program.
    ÖLÇÜLERİM (Boy: 1.86, kilo: 78) Sırasıyla, başlangıç, 1. ay sonu, 2. ay sonu
    Omuz: 109 - 112 - 112,5
    Göğüs: 96 - 97 - 96
    Kol: 33 - 34,5 - 35,5
    Bel: 79 - 80 - 79
    Bacak: 57 - 58 - 58
    Kilo: 77 - 78 - 78
    Yağ oranı hakkında: Antrenman sırasında 4 tane baklava çıkıyor :p bacak ve kalçalarım yağlı. sayı olarak bilmiyorum.
    Vücudum:
    snapshot (1).jpg webcam-toy-foto7.jpg

Şimdi asıl nokta, beslenme programım hakkında yardım istiyorum. Şu an tam olarak böyle yapamasam da okullar açıldığında her şey düzene girecek. Beslenme programım şöyle olacak;

Kahvaltı: 7.00
    Az yağda 4 yumurta, 2'si tam, üzerinde lor peyniri
    Bir kase yulaf ezmesi, süt ile
    2 dilim tam buğday ekmeği
    Bir dilim beyaz peynir

Okul saatleri içinde yanımda götüreceğim pilav veya makarna, yanında haşlanmış patates ve 200 gram haşlanmış kadar tavuk göğsünü 2-3 saatte bir olacak şekilde yiyeceğim. Pilavın, makarnanın miktarı, patatesin sayısı hakkında önerilerinize ihtiyacım var.
    Antrenmandan önce yine pilav veya makarna ve patates yemiş olacağım.
    En geç 8 gibi antrenman çıkışında;
    Tavada az yağda 5 yumurta, 2'si tam, üzerinde bol lor peyniri.

Gün içerisinde bir avuç kadar kabuklu kuruyemiş ve süt, yoğurt yiyip içerim. Onları eklemedim. Bütçem çok fazla geniş değil. Yine de sizin görüşlerinizle beslenmemi olabildiğince düzenlemek istiyorum.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş