Bulgar Clenbuterolu!!!!!!

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve bbaday tarafından 17 Ocak 2005 başlatılmıştır.

1. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bir sure once esk
    calistigim salondan 3 kutu bulgar mali clenbuterol aldim bu ilanlari cifte vatandas olan biri oradaki eczanelerden aliyormus 3 kutu ilaca 36 milyon verdim ama bas agrisi yaptigi icin 2. ilactan sonra kullanmaya ara verdim acaba kullanmalimiyim yan etkileri bazi steroidlerde oldu gibi karaciger ve bobrekleri etkilermi ve ben 2 yildir bu sporu yapiyorum 84 kiloyum
    kollarim su anda 40 cm civarinda ama yagliyim biraz ve cevremdeki herkez bir sekilde kur yapiyor sizce benim caylak kuru diye nitelendirilen baslangic kurum nasil olmali?

2. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    Bulgar clenlerin uretimi 2 sene once durdu. O zamanki fiyati bir kutusu 25cent gibi komik bir rakkamdi. Eger aldiklarin 2 sene oncenin cleni degilse kesinlikle sahte. Eski clenle yeni gelen clen arasinda cok fark var. Yeniler(sahteler) korkunc bas agrisi yapiyor ve antremanda hiperaktiflik yerine yorgunluk yapiyor. Biliyorsunuz bulgarlar herseyin sahtesini yapmakta 1 numaralar, bizim primolarin bile sahtesini yapiyorlar. Bulgardan mal alirken cok dikkatli olun derim.

3. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasim gercektende cok siddetli bir bas agrisi yasadim ama ezcaneden alindigi kanitli uzerinde fiyat kupuru duruyordu ve getiren cocukda eczaneden aldigini soyluyor basimiza is acmayalim vucut yapacaz derken :?:

4. Guest

Guest Guest

Clenbuterol maddesini kullanman icin tavsiye etmem. Elinden cikarmaya bak. Bu maddenin sana kazandiracagindan ziyade cok kayip ettirecegi seyler olabilir.

5. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hocam mesela ne gibi syler yani kaybettirecegi derken vucut sagliginimi kastediyorsunuz yoksa farkli birsey mi lutfen aciklarmisiniz yardiminiz icin cok tesekkur ederim ve suda var bizim salonun hocasi biraz parayi sevdigi icin bu ilaci bulgaristandan getiren cocuga onlarca siparis veriyor ve inanin daha 1 ayini doldurmamis cocuklara bile satiyor benim kafami karistiran ise madem bu kadar zararli hic mi vicdani sislamiyor

bize yan etki olarak soyledigi tek sey basagrisi halsizlik titreme filan yapmasidir dedi ama burada daha farkli yan etkileri olacagindan bahsediyorsunuz hocam lutfen yan etkilerini biraz daha acarmsisiniz..

Saygilarimla

6. Guest

Guest Guest

Insana sen PARA de, o adam babasina bile uyusturucu satar. Maaleshef.

bir iki kere kullanmadan bir sey olmaz deyip satiyorlar ve para kazanma derdindeler. Bu yanlistir kardes.

sen dogrusunu ögren ve alacagini iyi bil.

Clenbuterol astma hastalari icin veriliyor. Bu maddenin yag yakmak icin etkisini görmek ancak dozunu artirmakla mümkün oluyor. yani günde 3-4 tablet alirsan hic faydasini göremezsin. karaciger yada bübreklerle sorunu yok ama daha önemlisi olan kalbe etki ediyor. Kalbin daha hizli ve sert pompalamsini saglatiyor. böylece uykusuzluk ve enerji dolu gün geciyor ve bunun yaninda yan etkiler olarakda kalb carpintisi ve tremor(ellerde yada baska bölgelerde titreme) olayi cikiyor. 4-5 kilo yag yakmak adina bu riske girmek biraz amatörce ve acemice davranis olur.
    Her maddenin az ve cok yan etki gösteren özellikleri vardir. Aynisi steroidlerde de bu böyledir. hep az yan etki iceren maddeleri kullanacaksin. Aslinda kullanma zorunlulugu yoktur. Nefsine hakim olamayan sporcular bu maddeleri kullanirlar. Eger hakim oluyorlsan daha dogal yolla antremanini yapabilirsin(sabir gereklidir).

7. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    Hickimse 21 yasin altinda steroide baslamamali. Ama maalesef gymde kendilerine hoca diyen zibidiler 16-17 yasinda cocuklara igneleri bizzat kendileri yapiyorlar. Amac 3-5 kurus para, cocugun gelisimi dururmus, boyu kisa kalirmis umurlarinda degil. Ve boyleleri oyle cok ki, ne yazikki ortamda abi denilen, yarismalara giren hocalar bunlar. Oyle serefsizleri varki aralarinda kendi oz kardesine bile sahte ilac satani gordum.
    Arkadaslar steroid kullanmak atesle oynamaya benzer, eger bilgin birikimin yoksa elini yakar hemde fena yakar. Bir kure baslamadan once mutlaka bilgi sahibi olun. Onun bunun gaziyla ilac kullanmayin. Inanin sizin akliniz para hirsiyla kavrulan serefsiz kisilerin verecegi tavsiyelerden daha ustundur. Bu alemde kimseye guven olmaz , ona gore.....

8. Guest

Guest Guest

Roid rage sana katiliyorum. Eskiden steroidleri profesyonel sporcular kullanirdi. Sonra amatörde basari saglayanlar kullanmaya basladi. Derken steroidleri serbest vücutcular ve sporcularda kullanmaya basladi ve kullanma yasi genelde 20-25 civarindaydi. Bugün amerika ve bir cok ülkede steroid maddesini 15 yasindaki cocuk bile kullanmaya basliyor.

14 yasinda bir cocuk body ye basliyor( california eyaletinde) amaci v+cut yapip kizlara gösteriste bulunmak ve ayarlamak. Zenci cocuk 1 sene body den istedigini elde edemiyor. Sonra stüdyoda arkadasindan steroid aliyor ve 15 yasinda ilk kurunu yapiyor. Bu cocuk simdi 23 yasinda ve Vücutgelistirme yarismalarina giriyor. Nabba gibi yarismalarda dereceleri olan bir sahis.
    Stephan kort diye bir sahsin ünlülerin kullandigi maddeler diye hazirladigi kitabinda buna yer veriyor. Burada anlatiliyor.

üzülerek söylüyoruz ama bu olaylar gercek. Steroidler artik agizda sakiz haline gelmeye basladi. Ileride belki GENETIK yükleme olayi yayginlasirsa o zaman belki steroidlerin de kullanim düzeyi azalacak. Insallah böyle olur diye düsünüyorum.

9. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    dedikleriniz cok dogru benim eski hocam yani clenbuterol leri bana yazan kisi daha 1 aylık ogrencilerine bile bu ilactan satti maddi sorunlari vardi belkide o yuzden bu kadar abartti bu olayi ben 2 yildir aktif olarak bu sporu yapiyorum vede duraklama doneminde oldugum icin clenbuterolu kullanmak istedim hocam bana bu ilac sayesinde kutle yapacagimi hacimin buyuyecegini ve bu esnadada buyuk olcude yag yakacagimi soyledi ve steroid sinifina girmedigi icin bu ilacin yan etkisinin minumum oldugunu soyledi bi nevi ben baslangic kuru olarak dusunmustum bu ilaci

ama simdi ne yapacagim kur uygulamak istiyorum panzehir hocam yardim baslagic kurum ne olabilir ... kendimden bahsedeyim biraz :

yasim:28
    kilom:90
    kol: 41
    omuz:124 bu sporu 2 yildir yapiyorum birde fotografima link verecegim forumdaki diger konu basligina (sizi fotograflariniz) a

Sayfayı Paylaş