bukadarı yeter sacmaladılar ice bu hocalar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve musa541 tarafından 4 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. musa541

musa541 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben sporünüverdeye bir yere gidiyorum cokda pahalı lüsk bir yer eskiden paralı degildi programlar filan adamlar şimdi beslenme olsun agırlık programı olsun para istiyolarr tamm bir sacmalık spor salonundan para almıyolarmış gibi bu nedirr yaaahuu adam 250lira cektii suplementler nezaman hangi saate kullanıyım diye sordum beslenme programı istedim yuhh yahukafa_

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    amerikan sistemi
    keşke yazılmadan önce sorsaydın

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    çok kötü one oyle ben her dakıka soru soruyorum hocalarıma hatta kondısyond ersı ıcın ucret bıle almıyorlar 65 tl ıle haftada 6 gun salondayım

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    şimdi ben o salona gitsem ,kendimi sakatlayıcı bir hareket yapsam, hoca bunu görecek ve müdahale etmeyecek mi? yoksa bana gelipde sana birşey söylerim ama para çalışır mı diyecek? biz salonlarda abi-kardeş ilişkisine alıştık ters geliyor bu tip şeyler

5. taskin90

taskin90 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hogan ın dediği gibi amerikadaki sıstem fakat bişey gözardı ediliyor amerıkada 200 profesyonelın aynı anda calısabılecegı salonlara 10 dolar 15 dolara gıdıosun ve calısıosun ıster kendın calıs ıster antrenore danıs fakat antrenor her program ıcın ayrı para alır suplement programı ıcın ayrı dıyet ıcın ayrı kür yapsan kurundekı ılac sayısına gore para alır alır da alır anlıcagın prof trainer olayı gıbı adamlar netten bıle bu işi yapıyorlar dısarıda bu iş koca bı sektör turkıyede neden saygı gormuo dıyoruz ya sektor halıne getırememısler bır turlu profesyonellık olmayınca saygıda olmuyo :S

6. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    sektör haline gelebilmesi için ,herşeyden önce "sermaye ,yani para döngüsünün "yetreli olması gerekir...

türkiey gibi "fakir bi ülkede de bu olamayacağına göre?!...(

Sayfayı Paylaş