Bugun 2.günüm fakat program yok?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onuryuzak tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onuryuzak

onuryuzak Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba abilerim ve kardeşlerim...Bugun body'de 2.günüm fakat herhangi bir program yok...Yani ilk önce koşu bandında 15dk koşuyorum sonra 10 10 yaparak 30 tane mekik sonra yine aynı şekilde yan mekik..Sonra kelebeğe geçiyorum ondada 30 tane sonra dumbell alıyorum 5 er kiloluk 30 ar tane onlardanda yapıyorum fakat .. yani program yok :S olması mı lazım 2.günden? anlıcağınız kafama göre gidiyorum geliyorum :S:S kafam çok karışık :S

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:18 ----------

birde 30 tane yarım mekik çekiyorum dizleri karına çekerek..

2. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    programın olmadan kendine çok zarar verirsin, dahası boşuna yorulursun, sitede yayınlanan makaleler ve yazıları incelersen soruna cevap niteliğinde onlarca başlık bulabilirsin

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  4. onuryuzak

onuryuzak Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Peki verdiğiniz linki kontrol ettim...Press'ler zorlamasın beni yeni başlayan biri olarak ?? Birde mekik 10 derken 30 tane oluyo 1dk dinleniyorum 10 çekiyorum 1 dk dinleniyorum 10 çekiyorum böyle oluyor.

Sayfayı Paylaş