Bugünden Itibaren Diyete Basliyorum Yardim Edermisiniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve webislander2005 tarafından 31 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. webislander2005

webislander2005 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu siteye 2. mesajım ve siteniz çok faydalı bu bakımdan teşekkür ederim

benim boyum 1.82 ve 88 kiloyum.doğal olarak ta karın yağlarım oldukça fazla.genelde de yağlarım var
    yarından itibaren diyete başlamak istiyorum ancak ben spor yapmasını seven ve buna zamanı olan biri değilim.üniversitede olduğum günler sabah kahvaltısı yapamıyorum.günde 5-6 öğün yiyin diyorsunuz peki ne yiyeyim?
    bana sabah öğlen,akşam ve aralarda neler yemem gerektiğini biraz açıklarmısınız.neler yememeliyim.mesela kuruyemiş,çikolata gibi..
    bide mekik gibi hareketlerle karın yağlarımı eritmeliyim.bunun içinde bana bi program yaparmısınız?

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Şimdi yağ yakmak istiyorsan bu işe biraz zaman ayırman gerekecek. En azından düzenli olarak çalışmalısın. Yağ yakmak içim nasıl beslenilmesi gerektiği forumda 20 kere fln yazılmıştır o yüzden burada tekrar etmeye gerek yok ufak bir aramayla hemen bulabilirsin ;) Birde mekik gibi hareketlerle karındaki yağlar erimez, karın kasları gelişir ve sertleşir. Yağ yakımı cardio ve beslenmeden ibarettir. Hiç spor yapmadan beslenmeni düzeltsen(5-6 öğün, tuz, şeker, yağ, her türlü abur-cubur, kola, kızartma, sos vs... yok) yine yağ yakar ve kilo verirsin. Tabi bunu spor yapma anlamında söylemiyorum yanlış anlama :D

Sayfayı Paylaş