Buda benim yağlı vücudum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sofa tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar 3 yıldır bu sporu yapıyorum fakat 2 ay yapıp 3 ay ara veriyorum.Hep bu şekilde devam ettim.En son 4 aylık aranın ardından 2 haftadır tekrar başladım.Kardiyo ağırlıklı çalışıyorum.Çalışma programım haftada 4 gün 30 dk kardiyo sonrasına ağırlık çalışıyorum süper set şeklinde.Kardiyoyu ise interval yapıyorum.

Boyum:176
    Kilom:77 (fakat değişiyo sürekli anlamadım :D)

Soğukkenki ölçülerim bunlar.

Göğüs:107
    Omuz:110
    Kol:35

Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Uploaded with ImageShack.us

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle bu sorunu çözmelisin. Bir şeyleri başarmak istiyorsan mücadeleyi yarıda bırakmamalısın. Bazen olmaz bilirim. Maddiyat yüzünden, psikolojik sorunlar yüzünden vs. O yüzden süreklilik önemli. Haftada üç antrenman bile yapsan bu senin için belli ölçüde yeterli olacaktır. Kendini hırpalamana gerek yok. Düzenli antrenmanlar ve doğru beslenmeyle amacına ulaşabilirsin.

3. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Benmi yanlış görüyorum anlamadım da bu vücut az çalışılmış olsada 3 yıllık gibi durmuyor sanki, anlamadım gitti.Omuzlarda çok dar.SANIRIM genetik olarak müsait değilsin bu spora.Bana öyle geldi.Başka şeylere yönelmeni tavsiye ediyorum.Bunu seni kırmak için söylemiyorum yanlış anlama ama bana öyle geldi.Omuz desen omuz yok,karın kası yok.Hadi bunları bir yere kadar anlarım 3 yıl hiç çalışmamışsındır ama kilolu olduğun halde omuzun dar.bu genetik faktör demek.O yüzden başka sporlara yönelmelisin...

Eqo bunu beğendi.
  4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ben senın yerınde olsam bu yaz donemı agırlıga beslenmeye abanmam, senın durumunda yakın bır arkadasım var ve ona da dedıgım gıbı su onumuzdekı 2 ay 2 gunde bır 30 dk tempolu (deparlı degıl ama hızlı, yapabılırsen) kos aksamları hava serınleyınce, gunduzlerıde evde mıde odaklı ozel programlardan bırını uygula (p90x mıydı neydı mesela oyle bır sey).. beslenme duzenını cok ıyı ayarla sadece sabahları bır mıktar basıt karbo al, onun dısında kompleks karbo tuket ama bu karbo ve yag mıktarlarını cok ıyı ayarla.. Guzelce bır yag yak..

Zorlamıyorsunuz kı kendınızı 2 ayda cok guzel mesafeler kat edebılırsınız o arkadasıma da soyluyorum.. 1 hafta kosun ve duzgun beslenın, zaten degısımı gorunce devam edeceksınız.. Bu donemde verdıgınız kılolar sıze hem kondısyon kazandırır hemde eylul ekım gıbı body'ye basladıgınızda cok daha ıyı calısırsınız moral motıvasyon olarak..

5. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38

3 yıl sürekli devam edebilecek motivasyonum olsaydı şu anda vücudumdan şikayetçi olmazdım sanırım.Ben 2-3 ay çalışıp 3-4 ay ara vererek yaptım bu sporu.Siz o kadar omuz diyince yanlışlıkmı var diye mezureyle ölçtüm 122 cm çıktı omuzlar :D Yinede yorumunuz için teşekkür ederim fakat dikkate alıcam :D

6. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    diyet le beraber yaparsan daha iyi sonuclar alabilirisn

7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Eger sadece sizin resimlerinizin gosterildigi, kendinize ait bir baslik istiyorsaniz resim ekleme kurallarina uymaniz zorunludur. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız.

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş