1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Buda benim vücudum.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Ryu tarafından 26 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ryu

Ryu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar resimdeki vücut son 1 yıl'da yağ kazanmış öncesinde 65 kg civarlarında zayıf da olsa en azından yağsız bir vücudum vardı şimdilerde 73,5 kg'yim ama gördüğünüz gibi şekilsiz bu vücut benim çok canımı sıkıyor. Yakınlarımda bir spor salonu açıldı makinalar filan çok yeni sıfır teknolojik şeyler ama her türlü makinanın olup olmadığına emin değilim (bilgi yetersizliğinden) ayrıca mekan sahibide aklımı kurcalayan 2nci etken adam tırtıl gibi buda body hocamız diye gösterdiği çocuk ise 23 bilemedin 24 yaşlarında bişey ve vücut olarak da 8 ayda gelişebilcek seviyede filan :)

Şimdi ne yapmamı önerirsiniz bu vücut ile? Sanırım 2 ay cardio yapmam kaçınılmaz hı sizler nedersiniz?

Bu arada kolum 34 cm.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Herkese şimdiden önerileri, tavsiyeleri, eleştirileri paylaşacağı bilgileri için teşekkür ederim.

2. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    aynı benim vücut tipim 25 günlük çalışmam diye başlıklı konu altımda benm resimlerim war.Bence spor salonuna yazıl,bulk yap iyi gider bu vücuda,hacim kattıktan sonra definasyon yapar çok temiz olursun,

Ryu bunu beğendi.
  3. Gary

Gary Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    sağ omuzun düşük , yağ fazlalığın çok abartılacak kadar değil , bi yandan yağ yakarken diğer yandan vucud yapmaya başlayabilirsin , ama hoca diye öyle 8 ay vücud çalışmış birini koyuyolarsa karşına gitme oraya

Ryu bunu beğendi.
  4. Ryu

Ryu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gary cvp için teşekkürler,

Lakin 8 ay diye ben salladım ama bilmiyorum yani öyle vücut olan birisi değildi mekan sahibide öyle vücut hiç yok tırtıl gibi herif bilmiyorum ama salon'a iyi para harcadıkları kesin bilmeyen insanlar ile yola çıkarak da ne kadar riske girilir bu işte bilemiyorum.

5. Ryu

Ryu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok mu birşeyler söyleyecek, tavsiyede bulunacak, öğüt vericek vs vs?

6. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    azimle calsıp besin takviyeleri kullanırsan gelişebilrsin.Ama suan sporu bırakma devam et

7. Ryu

Ryu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan yapmış olduğum bir spor yok ki :confused:

Sayfayı Paylaş