1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

buda benim resmim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve whataboutthefertbi tarafından 28 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. whataboutthefertbi

whataboutthefertbi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo: 96 kol:46,5 4 senedir yapıyorum. 68 kilo ile başladım. Please yorumlar... [​IMG]

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    kendın hakkında daha cok bılgı verırmısın

3. Cocito

Cocito Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Vücutçu
    bu resimden sadece kola göğüse azda olsa omuza yorum yapabilcem.Göğüs 4 sene için az. Bakınca alt göğüsünün eksik oldugunu görüyorum.Kanatlara yorum yapamıyorum.Çünkü göremiyorum.Omuzlar tam çıkartamadım ama sanki biraz zayıf ama resimden dolayı net birşey söyleyemiyorum.Kol diğer bölgelere nazaran daha iyi.Yağlanma problemin var.Bence bu kış iyice bulklaş sert ve ağır çalış.Hacim yap .Baharın başında bi diete girersin yada sana daha uygun bir zamanda...Ayrıca 4 senedir yapıyorsunda ne şekilde supplementli ,supplementsiz ? Steroid kürleri bunlar var mı ? Son olarak yüzünü saklamana gerek yoktu:) Başarılar dilerim.

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Oncelikle resim cok kalitesiz
    Yag oranını bilmiorum ama 18-20 arası gibi geldi bana bu resimden.. yaza dogru 10-12 lere dusurmen lazım, simetri yaglanmadan dolayı yeteri kadar gozukmuyor, yag oranı dusunce ortaya cıkacak alttan yatan hazineler...
    Daha ii resimler daha saglıklı yorumlar getirecektir

5. sercan1980

sercan1980 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 sene için çok çok az bir gelişme. Bence 4 sene boşa geçmiş gibi geliyor. Ayrıca kol ölçün biraz abartılı gibi geldi bana. Max 40 gibi görünüyor kollar. Önce iyice yağ yakıp sonra düzenli olarak antrenman yapman gerek bence. Kolay gelsin.

6. whataboutthefertbi

whataboutthefertbi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim yorumlarınız için. Resmin kalitesizliğinden dolayı vücudum çok daha yağlı ve parçalar tanımsız gözüküyor. Bu bulk halim kilom 96 dikkatinizi çekerim. Yazın 85 kiloya kadar iniyorum. Amacım önümüzdeki 4 ay içinde 120 kiloya kadar temiz çıkmak. Daha sonra parçalı bir şekilde 95 e kadar inmek. Göğüsler evet çok ufak herkez bunu diyor. Kolumuda tam sıkamadım ve resmin kalitesizliğinden normalden çok daha ufak gözüküyor. Yeni ve kaliteli resimleri tekrar yollayacağım. Bu arada 25 yaşındayım. Bu spora başlarken çok zayıftım. 4 sene içinde yaklaşık 30 kilo aldım. Kemiklerim çok ince. Supplement olarak whey protein, creatian, bbca , l-glutamine, l-carnitine kullandım. Yorumlarınız için tekrardan teşekkürler

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    4 Ay içinde 120 kiloya, hele temiz asla çıkamazsın.

8. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    kemiklerin ince degil. Bunu rahatca yazabilirim. Ince kemikliler supplementlerle 4 senede bu seviyeye gelemeyebilir. senin kemiklerin iyi. Vücudun dogal görünümde ve kötü degilsin zaten body giydiginde hacimli iyi görünürsün. Yaz dönemine yaklastiginda karin kaslarinada önem verirsen iste sana bodybuilding sporcusu. Bu arada Blitz in yazilarina destek veriyorum.

9. loveman

loveman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    slm arkadaşlar

bende resim koymak istiyom nasıl koyuluyo yardım edecek varmı

10. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
  11. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    neden yüzünü giz.....

utanılacak birşey mi yaptın anlamadım neden yüzünü gizlemişsin. çok balksın. bence yontmaya başlasan iyi olur. kilonda iyi. 120 kiloya güzel bi göbeklen 4 ayda çıkabilirsin. 4 ayda bu ancak böyle olur. kas oranını arttırmaya bak, yağ oranını değil. başarılar.......

12. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Re: neden yüzünü giz.....

Genelde kür yapanlar yüzlerini kapatır. Onun dışında bir sebep gelmiyor aklıma. Kişisel tercih sonuçta, surata değil vücuda yorum isteniyor zaten ;)

13. whataboutthefertbi

whataboutthefertbi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yüzümü kapamamın sebebi utangaçlığımdandır. 4 ay içinde 120 kg ya ulaşacağım. Evet belki çok yağlı olacak fakat daha sonra güzel bir kürle çok rahat 7 haftada vücudumu tüm yağlardan temizler paramparça yaparım. Zaten koyduğum resim çok çok bulk. Yazın böyle değilim. Yazda çektiğim resim olmadığı için koyamıyorum. Her ayın ortasında ayni pozda gelişimi göstermek için resim koyabilirim. Bu güne kadar hiç kür yapmadım. Bu sporuda üstte 4 sene yaptığımı söyledim. Fakat hem çalışıp hemde y. lisans yaptığım için 4 sene boyunca haftada 2 yada 3 kere gidebildim. İlk küreme 2007 martında gireceğim. Gerçekten bu sporda kendim adıma konuşayım, ilaçsız çok çok zor gelişme olur. Bu spor para sporu. Çok paran varsa çok çok kısa zamanda çok iyi gelişme sağlanıyor. Benim yaptığım gelişimi 2 senede ilaçla yapan birçok kişiye şahit oldum. Ayni şekilde 7 haftalık bir kür sonucu ne hale gelinebileceğini gözlerimle çok iyi gördüm. Bu işe ayda 2-3 milyar TL ayırabilirseniz (hem yemek supplement ve ilaçlarla) her gün 9-10 saat uyuyabilirseniz. Günde 8-11 öğün temiz beslenilirse benim 4 senede yaptığım gelişim 6 ayda rahatça yapılabilir.
    Birçok insan ilaç kullanmadığını söylüyor. Fakat kimin ilaç kullanıp kullanmadığı çok rahat bir şekilde anlaşılır. Doğal ile doğal olmayan arasında gözlü görülür inanılmaz farklar var. Ve dediğim gibi kimse istediği kadar mükemmel genlere sahip olsun vücudunu paramparça (define) yapamaz. Helede 95 kilonun üstünde biri. Kesinlikle ilaç kullanması gerekmektedir. 70 - 80 kiloluk vücudu evet ilaçsız paramparça yapabilirsiniz. Ama 95 kilo paramparça asla.

Sayfayı Paylaş