1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Buda Benden Gelsin:)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Cloud tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    imzada herşey var onun için bisey yazmadım 4.ay bitti pek bişey yok gerçi ama yinede ekledim 3haftadır antreman yapmıyodum bu hafta tekrar basladım ramazan falan derken berki en iyi halim degil ama buda benden gelsin:)kötü yorumlarınızı bekliyorum kendimde iyi denicek pek fazla sey göremedim hehe...

Ekli Dosyalar:

boy59 ve Sedif bunu beğendi.
  2. Komagane

Komagane Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Önlisans ögrencisi
    Yer:
    Mersin
    Beslenmende sanırım biraz sorun var . çünkü gögüsün ve göbeğin biraz sarkık olduğu gözüküyor . Bu durumlar da iyi yanın olarak kollarını görüyorum . Başarılarının devamı gelmesi dileğiyle SAYGILAR ...

Cloud bunu beğendi.
  3. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    iftardan sonra cekilmeninde biraz etkisi var sanırım normalde benim göbegim pek yok ama mide kasımda yok eksigim cok yorumunuz için teşekkür ederim yavas yavas gidiyorum zaten beslenmemde ramazan bitiminde diyet'e giricem ve düzgün bi sekilde yag yakmaya calısıcam.

4. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    kanatlar çok iyi açılmış yaw walla omuzlar falan baya geniş nası yaptın 4 ayda :D

Cloud bunu beğendi.
  5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bence en ıyı yerlerın trıceps ve kanat..Mesela bıceps pek hacımlı olmamasına ragmen trıceps kolu 35 cm yapmıs..

Bıcepsın yanında trıceps bıraz devasa duruyor..:) Bıceps programını yaz yanlıslar varsa duzeltırız cunku bıceps bıraz zayıf kalmıs..

Cloud bunu beğendi.
  6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Cloud, avatar resmindeki gibi biri çıkacağını düşünerek heyecanlandım :D Kızma lütfen ;)

Gögüsler benim jinekomastili gögüslere benziyor. Hacim aldıkça bu gögüsler başına bela olabilir. Benimki de böyleydi. Ama ne kadar kilo verirsem vereyim o gögüsleri ufaltamadım. Çareyi kökten aldırmada buldum. Vücut yapın benimkine benziyor. Benim de gögüsler seninki kadar tüysüz. Çabuk şişeceksin sen. Hacimi kolay alacaksın; ama define olmakta zorlanacaksın. Vücut yapın benimkine gerçekten benziyor. Eski halime bakar gibi oldum. 4 ay kısa bir süre. İlerleyen zamanlarda 90 kilo olduğun zamanları göreceğimiz gün de yakındır.
    Kolay gelsin...

Cloud bunu beğendi.
  7. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Vücudun hacimli fakat şekillenmeye ihtiyacı var düzenli bir diyet programı ve fitness tarzı yüksek tekrarlarla güzel bir vücut yakalarsın başarılar

Cloud bunu beğendi.
  8. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    hoca ne verdiyse onu yaptım ama bu omuzlar sanırım babamdan miras gibi babam hiç body yapmadı omuzları 138-140 geliyor ama 5sene karate yapmıstı omuzları benden cok gelisiyo hiç bişey yapmamasına ragmen:)...

ön kol

dumbell curl
    scout curl z bar ile
    birde incline dumbell pumping yapıyorum

arka kol için

Lying Triceps Extensions
    Push Down
    Kick Back

En sonda Wrist Curl yapıyorum kol programım bu sekilde

saldavore_xp yok canım ne kızması valla yalan olmasın sanırım herkeste öyle bi beklenti vardı :D gögüsler simdiden basıma dert diyebilirim antremandan sonra siskin duruyolar yada dustan sonra o zaman göze hos geliyor ama normal zamanda balon gibiler buda normal hali zaten hocam yaglı oldugun için biraz daha kilo verirsen düzelir falan dedi ama umarım öyle olur 90 kilo olabilicegimi zannetmiyorum boyum cok kısa sanırım odun gibi birşey olurum :D ama 70kgda net olmak istiyorum yorum icin tesekkürler birde bu gögüs için sence direk aldırmaktan baska alınabilecek bir önlem varmı?

tesekkür ederim yorum için bu dedigini ramazandan sonra yapmayı düsünüyorum bende biraz daha bilgilenmeye ihtiyacım var biraz daha diyet ve antreman konusunda bilgilendigim zaman ilk işim yag yakmak olucak:)...

he birde genel olarak 4ay'a göre iyi veya kötü diyen kimse olmamıs bide bunu merak ediyorum sizce 4ay'a göre vücut iyi mi olmus yoksa becerememismiyim pek:)...

Son düzenleme: 28 Ağustos 2009
  9. tolgahan

tolgahan Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    selam cloud...gögüsler icin sana tavsiyem incline press ve fly a yüklen...gögüsün yan kısımlarınıda çıkarttın mı (geniş tutuş şınav ilaç gibi) görüntün baya bi değişecek...bunlardan sonra narrow-grip push ups yani elleri birleştirerek yapılan şınav içini doldurmanı sağlıyacak ki dips le beraber mükemmel bir kombinasyon oluşturabilirsin..

Cloud bunu beğendi.
  10. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    suanki gögüs programım su sekilde zaten

bench press
    incline dumbell pres
    dumbell fly
    butter fly
    barfiks
    close grip pull down

11. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Gogus programında bunlar mı var??..

Ve yazdıgın bıceps programı aslında ıyı ama setlerı yazmamıssın..Eger 4*8 gırmıyorsan 4*8 dene yok eger zaten 4*8 gıbı calısıyorsan bıraz daha sabır..:)

Cloud bunu beğendi.
  12. Sedif

Sedif Yeni Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    N/A
    Yer:
    C:/Windows
    Bence fena vücut değil özellikler kollar baya iyi. :)

Cloud bunu beğendi.
  13. ozzkan

ozzkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Vücudunun bu spora yatkın olduğu alt yapı kazandığı belli. Bence 4 ay için güzel bir vücut ileride daha iyi olacağına eminim. Başarılar...:)

Cloud bunu beğendi.
  14. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    evet umur35 4x8 giriyorum bazı hareketleri 5set yapıyorum bench press mesala sadece onlarda 8-8-6-6-4 giriyorum max agırlıkta dedigin gibi biraz daha sabır edicem acelem yok bu spor'u Allah ömür verdikçe yapmak istiyorum.Sedif ve ozzkan yorumlarınız ve pozitif görüsleriniz için teşekkür ederim motivasyonumu yükselttiniz :D...

15. boy59

boy59 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Lüleburgaz-Tekirdağ

Vücudunuz harika..Size bir şey sormamda sakınca yok ise 8-8-6-6-4 anlamı nedir acaba??

Cloud bunu beğendi.
  16. akale47

akale47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olun

herkese merhaba boyum 185 cm kilo 83 nasıl bi program uygulayabilirim beni en çok göğüs bölgesindeki yağlar rahatsız ediyo şu ana kadar ciddi bi fitness çalışması yapmadım önerileriniz için teşekkürler

Ekli Dosyalar:

17. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Boyun kısa değil. 1.70 gelişim için avantajlı sayılabilecek bir boy. Ben de çok uğraştım gögüsleri yok etmek için; ama ne yaptımsa olmadı. Üst gögüs iyi çalış; o zaman kaybolur dediler. Fly hareketine ağırlık ver dediler. Onu da yaptım. Ama işte ortada yağ kütlesi var. Tam anlamıyla eskisi gibi olmuyor. Ama yine de define olduktan sonra tekrar bakmak lazım. Belkide resimden jinekomasti gibi görünüyordur. Ben şuan 94 kiloyum. Boy da 1.81m. Ameliyattan sonra da dümdüz olmadı. Yani definasyon şart. O yüzden diyorum bir zayıfla bakalım. Belki estetikgörünür. Çünkü 1 arkadaşta da jinekomasti var sanıyorduk. Çocuk zayıflayınca tabiri caizse gögüsler tahta gibi oldu. Belki de seninki geçebilir. Ama önce hacim ve definasyon yap. Aslında işin kolayı var. Plastik Cerrahi'ye gidip bende jinekomasti demek en kolayı. Eğer jinekomasti varsa 50 kilo olsan bile o gügüsler düzelmeyecektir. Ama jinekomasti yoksa zaten doktor liposuction bile yapmaz. Yırtarsın. Bence bir doktora görün derim... Ama acele etmezsen bir hacim yap, definasyona gir. Bakalım vücut nasıl olcak. Gögüsler benim şevkimi kırıyordu. Moralimi bozuyordu. O yüzden biraz erken davrandım ben..

Cloud bunu beğendi.
  18. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    yorumunuz için teşekkür ederim acıkcası hocama bende sebebini sordugumda daha fazla agırlık kaldırırsın az tekrar max agırlık yapman hacim için en iyisi demişti.geri kalan setlerim 4x8 seklinde...

gögüsler benimde bazen moralimi bozuyor birde spor yapmayan arkadaslarım sagolsun onlar tahta gibi oldugu için beni birazda yerden yere vuruyolar gögüsler konusunda ama denize girip cıktıktan sonra cok sekil duruyo biraz sisiyo sanırım yüzünce en kısa zaman gitmeye calısıp sorucam doktar'a öneriniz için teşekkür ederim...

akale47 buraya niye actıgını anlamadım baska bir baslıkta acarsan daha cok yardımcı olabilirler sanırım sana...

19. akale47

akale47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acıkcası nasıl baslık acılır bılmıyorum beceremedım

20. mitxceed

mitxceed Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Cloud vücudu biraz toparlasan çok estetik olucak. Genetik olarak belin ince omuzlar geniş tam dengeli bi yapın var.

Sayfayı Paylaş