1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Buda Ben Neler Yapmam Gerek :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ofbeat tarafından 24 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    1. Ben bb ye daha yeni başladım yani bu bir nasıl olmuşum degil :) benim vucudum hep şekilliydi kolumu kaldırsam yarıyor acaip hızlı gelişiyorum hocamda söledi benim sorucagım şey estetigimi bozmak istemiyorum mesela simdi nerelere agırlık vereyim nereye vermiyim siz sonradan olucakları daha iyi bilirsiniz

Suan cok fena hırslı bir şekilde çalışıyorum forumdan ögrendiklerimide uyguluyorum uyku beslenme vs kilo almam gerek sanırım diymi ? daha dolgun görünmesi için sanırım

Boy :1:89 kilo: 79

2. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Daha birşley yok yorum yapmanız gerekmez öneri ve şunları yapma demeniz benim için yeter kötü oldugunu biliyorum zaten ne söleseniz uyguluycam yani istiyorum bu sporu yapmayı güzel görünmeyi teşekkürler simdiden

3. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Çok güzel vücut yapın var , düzenli ve gayretli çalışırsan bir o kadar da beslenmene dikkat edersen mükemmel olacaksın.

4. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18

5. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    ilk başta kilo alman lazım.Sonrasında göğüs gözüme çarpan işk zayıf noktan.Sonrasında hacim yok sende

6. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Evet hacim yok eskiden benim gögüslerim acaip şişkindi görenler bb yaptım sanıyodu o ara yüzüyodum belki ondandır sonra böyle ufaldılar hacim yapmak için heralde hocam bir program verir bana kilo almayıda 4 kilo kadar alıcam ve dedigin gibi zamanla zaten simdi mesela biraz ekmege yukleniyorum gerisini forumdaki gibi yumurta balik peynir yogurt tavuk vs alırım umarım zamanla bol bol da uyuyorum

Gögüs için mesela bu haldeykende gögüsleirm büyürmü arkadaşlar?

Bu arada excalibur cok teşekkür ederim beni dahada hırslandırdın

7. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    gercektende güzel ve atletik bir yapın var...
    yapman gereken sey hacim kazanaman..
    idmanlarını aksatmadan düzenli calısırsan,
    cok saglam beslenirsen
    ve dinlenirsen....dediklerin olur..
    yaglanmadan kilo almalısın...kiloyu kas olarak almalısın...
    proteine yüklen...
    tavuk
    et
    süt
    yumurta
    v.s.

karbonhidratıda unutma....

idmandan 1.5 saat önce yemek ye...örnek; pilav tavuk... (idmandaki performans ve enerji icin)

idmandan 1---1.5 saat sonrada,saglam bi yemek...örnek;makarna balık ...(makarnada ki karbonhidratla kaslarının enerji deposunu doldurursun...ve kaybettigin enerjiyi geri kazanırsın...balıktaki proteinle de kaslarını doyurup,kas yıkımını önleyip...kas gelistirirsin...

bu sadece bir örnek...buna benzer uygulamalar yapıp,ve dinlenmeyi de önemsersen istedigin olur...unutma ki kaslar calısırken veya yemek yerken degil.....dinlenirken gelisirler..

kolay gelsin...
    basarilar...

8. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cok sagolun hepsini kaydediyorum ben bunu okumuştum forumun biyerlerinde o zamandan beri antrenmandan sonra eve gelince ekmek arası ton balıgını yiyiyorum ekmekten karbonitratta geliyor sonrada uyuyorum zaten yorgunluktan ama sorun şu tamam günde 5 ögün yiyorumda kilo nasıl alıcam deli gibi terliyorum ben bu salonda :D

Sabah
    ekmek-peynir-zeytin-pogaca-süt
    öglen
    sebze yemegi -yogurt-muz-turşu
    ögleden sonra
    ton balığı
    akşam
    yemek yogurt muz turşu

elimdeki imkanlar böyle :) ama zaten o yemekte tavuk olmasına dikkat ediyorum foruma yazıldıktan sonra bu yeterlimi hocam protein filan takviyesi için daha cok erken dedi sen daha ısınmadasın dedi okey dedim de kilo nasıl alıcam bakalım

9. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Daha dogrusu kilo almasına alırım da boyuna ye pastayı al o yağı yapmadan kilo almak hakkatten zor iş neyse ben böyle yemeye devam edeyim daha önceden 2 ögün yerdim belki böyle yavaş yavaş alırım 84 kilo olsam kafi gibi geliyor sonra hacimlenirim inşallah o düzeyde tutarım vucudu güzel fotolarımıda koyucam umarım :D

10. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Boyun 1.89 zor olacak belki ama bu boyla güzel bir vücut yapmayı başarabilirsen korkutucu bir görüntün olur :lol: :lol:

11. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet uzun boy zormuş ama düzenli disiplinli calışıyorum yanlız bir sorum var benim omuzlarımda şişlik oluıyor onu istemiyorum hantal bi görünüm saglıyor yapmasam olurmu omuz haraketlerimi arkadaşlar?

12. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ne demek omuz hareketlerini yapmasam olur mu? Şişkinlik olacak tabi sevinmen gerekirken sen şişiyor diye yapmayayım diyorsun. Ne söylemiştim orantılı olarak büyümeye çalış diye . Herhangi bir bölgeyi tamamen bırakırsan ileride ucube gibi görüneceksin.
    Belki omuz bölgen diğer kısımlarına göre daha çalışkandır , herkeste böyle genetik hediyeler vardır bazısında kol, bazısında göğüs, sana da piyangodan omuz çıkmış olabilir. Tamamen bırakacağına gelişme durumuna göre hareket çeşitlerini, set ve tekrar sayılarını azaltmak tamam ama hepten bırakmak da olmaz ki.

13. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Estetiği bozmak istemiyorsan eğer yavaş yavaş kilo almaya özen göster.Omuz-göğüs daha iyi olursa daha estetik görünürsün..Karın çalışırsan eğer sürekli olarak kilo almanı zorlaştırabilir ama karınıda boşlamamış olursun.Hem yağlanmanı engeller...Güzel bir vücut tebrik ediyorum...

14. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    hacimlensen daha iyi olacak...sana acilen hacim lazım ama kalitesiz kaloriler alma yoksa sadece göbek yapar..

15. erta77

erta77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sabahları poğaçayı bırak yulaf al ve sabahları en az 50 gr. yulafı 1 bardak süt ve 30 gr bal ile götür. En az 50-100 gr peynir ye, 1 tam yumurta ye. Öğlen pilav, bulgur veya makarnayı + 100-150 gr tavuk + 1 ayran ile ye. Ara öğün yulaf + süt + bal karışımını tekrarla. Akşam öğlene benzer ye. Bu 4 öğün yemek sıkı bir çalışma ve sonrasuı için enerjini verir. Bunlara ek sebze ve meyveyide tüketmeyi unutma. Suyu söylemiyorum en az 2-2.5 litre yaz için içmelisin. Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş