Bu yaz spora başlayacağım 2-3 tane sorum var yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mert Kaya tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mert Kaya

Mert Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba,

Adım Mert, 16 yaşındayım 173 cm 71 kilogramım.

Öncelikle amacım abartılı bi vücut değil, sadece hacim kazanmak bunun yanında yağ oranını azatlmak ve güç kazanmak,

Hayliyle okullar bitti yeni bir program oluşturmak istiyorum kendime, gün içerisinde her şeyi yapabilirim koşma olsun vs. sadece ''fazla'' dikkat edemeyeceğim şey yemek-içmek olur geri kalan koşu, yürüyüş, spor salonu gibi gereksinimleri düzenli bir şekilde yapabilirim.

Şimdi tecrübeli olan kardeşlerim, abilerim bana akıl verebilirmi nasıl bi yol izlemem lazım ne yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

2. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim bende 17 yaşındayım salı günü salona yazıldım bugün ilk kez gideceğim akşam. Bence sende bir salon bul eğer belirli bir hedefin varsa bunu profesyonellerden yardım alarak yap. Benimde beslenme konusunda sıkıntılarım var ama çözeceğim Allah'ın izniyle. Bu iş koşmayla falan olacak iş değil,salonda çalışmalısın.

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    beslenme sorun olacaksa hiç başlama daha iyi düzensiz beslenme ile ne kadar bilinçli antreman yapsanda fit vücutlu olamazsın ama amacın koşarak yüzerek forum tutmaksa boş gıdalardan uzak durup kaliteli beslenerek form tutarsın

4. Mert Kaya

Mert Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Geçen yaz 3 ay gittim okullar sınavlar vs. Birakmak zorunda kaldım sonra 15tatilde 2-3 ay felan gitmiştim yine

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş