Bu yaz spora başlayacağım 1-2 sorum var yardımcı olabilirmisiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mert Kaya tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mert Kaya

Mert Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba,

Adım Mert, 16 yaşındayım 173 cm 71 kilogramım.

Öncelikle amacım abartılı bi vücut değil, sadece hacim kazanmak bunun yanında yağ oranını azatlmak ve güç kazanmak,

Hayliyle okullar bitti yeni bir program oluşturmak istiyorum kendime, gün içerisinde her şeyi yapabilirim koşma olsun vs. sadece ''fazla'' dikkat edemeyeceğim şey yemek-içmek olur geri kalan koşu, yürüyüş, spor salonu gibi gereksinimleri düzenli bir şekilde yapabilirim.

Şimdi tecrübeli olan kardeşlerim, abilerim bana akıl verebilirmi nasıl bi yol izlemem lazım ne yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

2. turqo34

turqo34 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    moral bozmak gibi olmasın ama beslenme ya da senin deyiminle "yemek-içmek" bu işin temelidir. en çok dikkat etmen gereken kısım da budur. aksi takdirde pek bi sonuç bekleme..

onun dışında forumda aradığın her türlü bilgiyi bulabilirsin. yeni başlayanlar bölümü'nü bi incelemeni öneririm.

ha bi de bu konu silinir. konu açacağın zaman ilgili başlık altında açmalısın.

3. Mert Kaya

Mert Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yemek-icmek dikkat ederim fakat fazla dikkat edemem tek yaşayan biri olsaydım istediğimi yapıp yiyebilirdim, abur cubur vs. keserim bunda sorun yok tuz şeker un bunlarida kesebilirim fakat yemek listemi 1hafta önceden belirleyemem

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Abi yemek isi cok basit zaten aliyosun hergun 1 kilo tavuk boluyosun 200x5 bide pirinc yanina oh miss neyi zorki bunun evdeki yemegin yanina koy pissin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Mert Kaya

Mert Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Frodobagins, bunu yapmakda sorun yok yani düzenli bir şekilde yiyebilirim bunu yanlız bana iyi bir program lazim profesyonel birinden

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Baran Kalaycı var forumda belki görmüşssündür uzaktan eğitim veriyor onla irtibata geçebilirsin

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş