Bu vucut için street workout mu yoksa gym mi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lionss tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Aşagıdaki gibi vucut için street workout yapsam ne kadar sürede ulaşabilirim tahmin kısacası tahmini olarak street workout ve body ile kıyaslarsak süreler ne kadar degişir bakın sadece tahmini diyorum :D genetik faktörler flanda etkiliyor bliyorum ama alt yapım saglam karın gögüs azda olsa var sadece kilo var onu verip spora başlacam günlük 200 kalori artıya giricem ve 1 ayda 2 kilo alırım bunun 1 kilosu kas body yaparsam öyle diye biliyorum bi yerde okudum haftalık 200 300 gram kuru kas alabiliyormuşuz street workout u araştırdım onu yapmak için yeterli gücüm var ondada iyi sonuçlar var ama süreler yok yardımcı olurmusunuz kilo başı 1.8 protein ve 4 karbo alcam vitamin olarak takviye almam gerekirmi ?

http://data2.whicdn.com/images/42605328/thumb.jpg

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0S6U1DWRtfz4qJjoQ8d0xvz0TlM2oiu4xAT40T7PBcJPJsZTuYg

http://data3.whicdn.com/images/63851761/thumb.jpg

2. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Tahminleri alalim :)

3. Apachee

Apachee Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir-Bornova
    gösterdiğin fotoğraftaki adamların yağ oranları bayağı düşük street workoutlada bodylede bu vücudu yaparsın ha ama bodyle daha kısa sürede yaparsın benim fikrimce

Lionss bunu beğendi.
  4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Body de çabuk yapılıyorda sw de acayip iyi güç kazanılıyor body yapanlara göre iyi vucut oluyor eger boyde çabuk olursa ilk önce body ondan sonra sw ye geçerim swyi yapıcam yada ikisinide bi arada :D yag oranı sıkıntı degil onu her türlü düşürürüm ben kilo verip almada proglem yaşamıyorum 21 günde göbegin yarsını indirdim desem yeridir belde 3.5 cm incelme var pazularda 1 cm incelme 20 25 gün sonra six paclarımı çıkarırım artık kışın okadar ugraştım hatta 30 gün kadar makinalarda karın kası çalıştım :D

5. Apachee

Apachee Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir-Bornova
    seninde dediğin gibi sw de güç kazanımı çok fazla oluyor o haraketler hiç kolay değil :D

Lionss bunu beğendi.
  6. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Güç var hareketleri yaparım vucut yapmam gerekiyor olayım bu kilo veriyorum yavaş yavaş cılız birine dönmeye başladım eski güç yine varda hacim olmayınca olmuyor tabi vucutta :D body forum ailesi nerde senden başka yorum atanda yok :D

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş