Bu vücut ne kadar zaman alir

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve birkanbcc tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. birkanbcc

birkanbcc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim merhaba,konu hakkında bir yanlışım olduysa özür dilerim.Tek amacım sizden yardım almak abilerim ben 15 yaşındayım ve 1.65 boyunda 56 kiloyum yüzücüyüm 1 yıldır yüzüyorum 18 yaşından itibaren Yüce Allah'ım inşallah boyum 1.80 olursa bodye başlamayı düşünüyorum bu seneki best model 1.miz Berk Atan'ın yolunda ilerliyorum :) acaba onun vücudu genetigi düzgün vücut geliştirmeye uygun fakat normal olan bir yüzücü için ne kadar zaman alır
    https://www.google.com.tr/imgres?q=...32&ved=1t:429,r:51,s:0,i:238&biw=1366&bih=677
    https://www.google.com.tr/imgres?q=...5&ved=1t:429,r:27,s:100,i:85&biw=1366&bih=677
    http://www.berkatan.net/berk-atan-resimleri/berk-atan-1/

2. cenksen

cenksen Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İnsan genetiği farklıdır birbirinden akrabalar dışında 2 insanın kasları birbirime benzemez yani bu adamı bize göstermen mantıklı değil zaten akraba değilseniz :D vucudun farklı olacak ama 1 yıl içinde düzenli yaparsan ve iyi beslenir ve dinlersen fotoğraflardaki arkadaştan daha iyi bir vucuda sahip olacağına inanıyorum.

3. birkanbcc

birkanbcc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam

hocam yorumladığınız için çok teşekkür ederim,yani benim benzetmem yani yürüyüş olsun vücudun ölcüleri olsun o yönde yani ben onun gibi body yapsam onun gibi bir vücudum olur anlamında söyledim :) hocam 1 yıl dediklerinizi yapsam öyle bi vucuda sahip olurmuyum gerçekten havuzdaki fotografı gibi kollarım gögüslerim omuzlarım öyle olur mu

4. Emre35_

Emre35_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cenksen in de dediği gibi 1 senede daha iyi bir vücuda sahip olabilirsin bu sana bağlı.

O çocukta pek bişey yok bence, bu benim düşüncem zaten dediğine göre yağlı bir vücudun da yok o karın kaslarını sende çıkarabilirsin.

5. birkanbcc

birkanbcc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi göğüs genetiğim falan düzgün yani arkadan sırtı sıkıncada tam üçgen oluyo 19 yaşında başlasam 20 yaşında bu vücuda sahip olabilirmiyim best model i düşünüyorum da :)

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş