Bu vücut için gerekli antreman???

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mad_dog tarafından 3 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mad_dog

mad_dog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim forumunuzu yeni gördüm ve gerçekten çok sağlam bilgiler var...
    Benim bi sorum olacaktı:D...vücudumun altta eklediğim resimdeki gibi olmasını istiyorum fakat spor salonuna gitme imkanım yok:( zaten fazle abartılı bir vücutta istemiyorum...
    1)bazı konularda bb yapmanın boy uzamasını engellediğini duydum,bu sadece belirli çalışma stili ile mi ilgilidir???
    2)evde çalışma planı vermişsiniz foruma...teşekkür ediyorum.ama benim daha büyük bi problemim var...çok kiloluyum:( (yaşım 16 , kilom 83.4:()
    bu kilolar vermem için bir diyet proramı aradım,bulamadım,bulsam da uygulayamadım:)ben açlığıma hiç dayanamıyorum ve aç kalmayarak bi 10 kilo kadar vermek istiyorum...bana yardımcı olabilir misiniz??????

hepinize iyi çalışmalar diliyorum

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    egzersizler bölümündeki evde çalışma proğramını uygula ve bu süre zarfında forumu oku bilgi topla

3. mad_dog

mad_dog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okudum abi hepsini okudum ama işte şu kiloları bi atsam body yee başlıycam ama dediğm gibi aç kalamıyorum.sitede de genellikle bb ciler için protein ağırlıklı diyetler war:( ben bi 10 kilo vermek için iyi bi diet istiyorum:D

4. mad_dog

mad_dog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Arada Boyum 180cm

5. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    sabah kalk şöyle güzel 50gr beyaz peynirini 4-5 zeytinini 1 adet haşlanmış yumurtanı isteğe bağlı olarak 2-3 dilim salam ve 2-3 dilim ekmeğini ye çayını büyük bardakla içiyorsan 2 çay bardağızla içiyorsan tek şeker at 3 saat sonrasında öğlen yemeğine kadar acıkırsan ceviz,badem,fındık vs cinsinden atıştır ama çok değil bir iki avuç hangisinden istersen veya karışık öğlen yemeğinde nomal yemeğini ye işte bir kase çorbanı iç pilav veya makarna tarzı karbonhidratlardan bir tabak ye ama bunlar varsa ekmek yeme sonrasında bir tabakta sulu yemeğini ye ve kola yerine ayranı tercih et,bu arada üstte yazdıklarımı ne kadar sevdiğin yemek olursa olsun birer tabak ye ve öyle ağzına kadar dolu bir tabak değil tabii ki de hani bu ev yemekleri yapan lokantalar varya onların sana yemek verirken tabağına koyduğu ölçüde birer tabak
    neyse akşam yemeğine kadar arada acıktığında meyve veya çubuk kraker,yemiş, diet bisküvi tarzı birşeyler yiyebilirsin ve en önemlilerinden bol su içmeyi alışkanlık haline getirmelisin biliyorum hiç zevkli değil açken ama her yemekten önce 1-2 bardak su iç bu bile fazladan 100kalori yakmanı sağlayacak ve biraz daha şişkinlik vererek iştahının azalmasına yardımcı olacak bu aralara sütüde yerleştir öğün aralarına günde en az 2 bardak süt içmeye çalış gelişme çağındasın boyun daha uzar senin kg verme uğruna asla aç kalma ne olursa olsun akşam yemeğinide en geç 8de bitir ama 7de bitirsen daha iyi olur ama hiç dayanamam rejimde yapamam boşa gider diyorsan 8de bitir yemeğini ve sonrasında meyve bile yeme acıkınca git su iç süt iç ve akşam yemeğinin ardından gelen açlık midenin küçülmeye başlıyacağının habercisi olan bir açlık ve vücudada zararı olmaya açlıktır bu yüzden kendini tutmalı iradeli olmalısın akşam yemeğini es geçtim bu öğünüde öğlen yemeğinde olduğu gibi ye ama dediğim gibi erken saatte ye. beslenmede uyacağın budur yağ yakmak için ise günde 50dk 1 saat yürü alışkanlık haline getir çok güzel aç kalmadan kg verirsin hemde sağlıklı bir süre sonrada yürümeye alışır vazgeçilmezin olur emin ol ben moralim bozuksa üzgünsem çıkar yürürüm kmlerce insanı iyileştiren birşey ruh halinide bedeninide. Sana birde uyarım olacak saçma sapan dietlere inanıp 1 ayda 4 kg'dan fazla verme. yok ayda 10 kg verdiren dietmiş öyleymiş böyleymiş bunlar boş iş. boyunun uzamasını istiyorsan ve ani kg verip alman nedeniyle hertarafının iğrenç çatlaklarla dolu olmasını istemiyorsan bu işi doğru bir şekilde yaparsın. başarılar :)

6. mad_dog

mad_dog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sam çok teşekkürler....dediklerini harfiyen uygulayacam.

7. mad_dog

mad_dog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bi de 1 ayda 4 kilo az değilmi????yani bi 7 kilo fln:D:D:D

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Başta öyle abarı vücut istemiyorum lafını unut. Sonra başla.

9. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    yok bunu ben söylemiyorum zaten televizyonda sağlık programlarında gazetelerde heryerde var. sen böyle 8 kg ver 2 ayda çok kalıcı sağlıklı çatlaksız bir halde. okulundaki insanları şaşırt senin iştahından dolayı kilo veremeyeceğini düşünen akrabalarını yakınlarını bir utandır. :) hemde yağ yakmış olursun milletin cahilce aç kalarak öğün atlayarak verdiği kilodan çok farklı olur boyunda uzar gelişme çağındasın unutma.

10. mad_dog

mad_dog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım abi teşekkürler tavsiyelerin için...tam 2 ay sonra yine bu konuya bak ok mi çünkü bu konuda eski ve seni vücut resimlerimim görceksin:Dkararlıyım bu sefer

11. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    hadi bakalım koy sen resimlerini ben bakacağım bu arada sık sık tartılma haftada 1 kere tartıl daha fazla tartılma bunada muhakkak uy.

Sayfayı Paylaş