1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bu Vücut Gelişir mi?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Zopiklon tarafından 11 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Zopiklon

Zopiklon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar ben bu spora yeni ilgi duymaya basladım.Bir salona yazılmayı dusunuyorum.Sizce bu fizikle ne kadar sürede bi şeyler farkeder.görüntüm nasıl yorumlarınızı bekliyorum.kısacası bu vücuttan adam olur mu?zayıfım buna da çözüm önerilerilerinizi bekliyorum.

Not:yaşım 23 boy 1.75 kilo 61

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ocak 2011
  2. _Çapkın.olguN_

_Çapkın.olguN_ Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki gelişir..
    Gelişmeme gibi dir durum söz konusu olamaz..Herşey senin sabrına ve düzeni sağlama yeteniğine kalmış..

Salona yazılınca kilon 70leri geçecek..Bunu sen bile anlamayacaksın..

Karnındaki ağrı ilk gün tavan yapacak çok korkacaksın..

5 kiloyu kaldıramayıp etrafa bakacak utanacaksın..

Fakat 6. ayın sonunda bu düşüncelerini hatırlayıp güleceksin..

Herşeye hazır ol ve başla..Sakın umutsuzlanma ; kontrol sende..

3. Zopiklon

Zopiklon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teskkur ederim yorumun için saolasın

4. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok zayıfsın ilk 1 ay deli gibi yemek ye 1 ay hafif cok tekrarlı bi idman yap bu 1 ay içinde muhtesem gelişirsin ....

vucudun fena değil gogusler ufak o kdr ....

pes etme ...

5. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bu sporda başarının yolu , ne steroid ne supplement , bu sporda başarının yolu İSTİKRAR..

6. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    ErCıN insanları yanlış we eksik bilgilendirme lütfen.

Zopiklon senin için ise zaten birşeyler yapmak isteseydin buraya gelip böyle bir başlık açmazdın. yanılıyor muyum?

7. Zopiklon

Zopiklon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ne demek istediğini anlamadım.BB baslamak istiyorum cesaretim yok beni motive edici olur filan gibi cumleler veyahut sunlara dikkat et bunu yap gibi tavsiye gelir umudu ile yazmıstım.yorum yapan arkadaslara tessek ederim.

8. Afanesyeva

Afanesyeva Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    qadir insanların bişeyden umudu, bi beklentisi kalmazsa bi çaba göstermezler..Zopiklon da çalışırsam bu vücut adam olur mu, bişeyler olur mu diye sormuş. Ben de senden diğer arkadaşlar gibi çalışırsan, azmedersen, sabredersen ilerde çok güzel bi vücudun olur diyip arkadaşı BBye kazandırmanı isterdim.. Ayrıca bu şekildeki tavırların hiç kimseye bieşy kazandırmayıp sadece insanları kırıp bi hiç uğruna karşına almanı sağlar..

WolfSoN bunu beğendi.
  9. hotman82

hotman82 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    alanya
    duzenlı antreman ve duzenlı beslenme ile ilerki zamanlarda ıyı olabılırsın kımse annesının karnından vucutcu olara dogmadı??

10. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    ewet istikrarlı çalışırsan,güzel beslenirsen tabiki istediğin vucuda kabuşabilirsin;) adam olumıyacak vucüt olduğunu pek sanmıyorum

11. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Afanesyeva;
    Bu başlıktaki postum düşündüğün gibi çirkin görünüyorsa zaten yöneticiler sileceklerdir.
    Forumun misyonunun farkındayım we olabildiğine faydalanıyorum. Yazdıklarım tamamiyle okuyanın anlayabilmesiyle alakalı. bu vücut gelişir mi? sorusuna hayır cewabı werilseydi ne olacaktı. budur anlatmaya çalıştığım.(aidatlarını ödediğim kadar adam olan salon sahipleri ben 65 kiloyken senden birşey olmaz hede hödö yaparlardı sonuç:?;))
    hem hepimiz aynı taraftanız hemen hemen aynı şeylerin peşindeyiz.

Zopiklon; maddi manevi, zihinsel we fiziksel her şeyinle bu işi ciddiye alırsan sarılırsan 6-7 aylık sonuçta bile şu ankinden kat kat daha iyi olursun.tabii sonrasında devamlılıkta önemli.
    bir salona yazıl ne bileyim bir ağırlık seti al bir yerinde başla yeterki. sonrası gelecektir.

12. Afanesyeva

Afanesyeva Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Qadir beni yanlış anladın ben yazın çirkin demedim.Sadece biraz daha olumlu yapıcı olabilirdin birazcık kırıcı olmuş dedim.. Bu vücut gelişir mi sorusuna ise eğer biri hayır cevabını verseydi o kişiye de böyle bişeyin gayet mümkün olduğunu anlayacağı bir biçimde anlatırdık olur biterdi :)
    Ama belki d böyle kırıcı olmak istemedin, ben veya benim gibi düşünenler öyle algıladı veya sen anlatmak istediklerini o anda bi anlık dalgınlıkla tam anlatamadın.Her enyse eğer kırıcı olmak istemediysen ortada bi sorun kalmamştır zaten :)

Son düzenleme: 12 Aralık 2007
    saydam bunu beğendi.
  13. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yaw dediğim gibi çalış ama kas gruplarını yorarak çalış ilk 1 ay cok onemli tabikide cok gusel bi vucudun olabilir sadece zayıfsın .....

ben dediğim taktikle şimdiki halimdeyim ve 1.5 ay once senden dahada zayıftım ....

foto larım var istersen bak halime :D

14. Zopiklon

Zopiklon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için tesekkur edrim arkadaslar ilginiz saolun.işte insan bi olur filan gibi gaza gelmeye ihtiyac duyuyor.elimden geldiğince tavsiyelerinize uymaya calısacagım.tekrar ilginize tesekkur ederim.

15. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    tabiki bu sporda psikoloji de çok önemli:)hatta idman yaparken yanında bir arkadaş olur onunla birlikte çalışırsanız,birbirinizi gaza getirip tatlı bir rekabet ortaya çıkacaktır:)bir bakmışsınız ki bu durum ikinizin de işine yaramış;)
    sabır,azim ve beslenme anahtar kelimeler;)
    kolay gelsin
    saygılar...

Sayfayı Paylaş