bu vücut daha nasıl daha fazla gelişir?resimli....sorum var :

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve samutra tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. samutra

samutra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir

ı[​IMG]

arkadaşlar ben yaklasık 4 aydır evde egzersiz yapıyorum elimde 13.5 kg dumbell var siteden bakıyodum hareketlere ona gore kendimi geliştirmeye çalıştım.dumbell da azdan başlayarak artırdım simdi bu agırlık da yetersiz geliyor...hııı asıl soruna gelince resimde de goruldugu gibi ust mide kası yavaş cıkmaya basladı 4 ay once 80 kliyodum simdi 71 kiloyum diyet yapmıyorum ama
    yag oranı düşük besinler tüketmeye çalışıyorum...2 gunde
    bir yaklasık 1.5 saat antreman yapıyorum...mekik harketlerini çakı fln yapıyorum ama alt karın kaslarımı bi türlü halledemedim gelişme oluor fakat cok yavas biliyorum sabır işi...benim tamamen duz baklava karın olmam için tam olarak neler yapmam gerekiyor?ne kadar zamanımı alır yaklasık olarak?yaza yeiştirebilrimiyim sizce?herseyi tam olarak yaparsam...ilginize tesekkur ederim saygılarımla...

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Bence;
    -İyi diyet
    -Aerobik çalışma
    -Bölgesel çalışma (karın bölgesi...)
    -Yaz ayına kalmadan halledebilirsin gibi gözüküyor. Alt karın için egzersizler sitede mevcut..
    -Kolay gelsin....

3. samutra

samutra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    simdi diyet konusunda aklımda soru işaretleri var aslında.71 kiloyum normal kilomdayım diye dusunuyorum daha fazla kiloda vermek istemiyorum :( birde burda emegi gecen herkese tesekkurlerimi sunuyorum bu site gercekten cok yararlı bilgiler sunuyor.bu arada boyum 1.78 kilom 71 yaşım ise 21 sizce uygunmu?alt karın çalışmalarını sitede ogrendim yapmaya basladım 2 haftadır.bu site sayesinde gerek makalelerden gerek sizin yazılarınızdan cok sey oğrendim dogrusu...alt karın çalışmalarını ne kadar sıklıkla veya 2 gunde bir çalışsam ne kadar surede biter sizce resime de bakarak olursak?tabiki bunun yanında diyet gerekiyosa yaparım tabi...

4. CENTAUR

CENTAUR Guest

Samutra doğru yoldasın elindeki imkanlarla aldığın sonuç oldukça iyi tebrik ederim. Ekipmanlarını artırmalısın; daha fazla ağırlık plakası, düz bar, Z bar, portatif barfiks demiri, bench press sehpası gibi gücün yettiği kadar tedarik etmeye çalış, şimdi tam zamanıdır. Eğer koyacak yerin varsa ve kararlıysan ki gördüğüm kadarıyla öylesin gözünü budaktan sakınma teker teker donat bunları eğer salon imkanın yoksa. Yağları yakmayı şimdi düşünme baklavalar büyür ama görünmeyebilir şimdilik dert etme bu yaza olmassa öbür yaza definisyon ve yağ yakımı çalışmalarına başlarsın. Beslenme vs gibi konularda zaten forumda yeterince döküman var. Başarılarının devamını diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ocak 2008
  5. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    4 ay gibi kısa sürede gayet başarılı bir gelişme göstermişsin .

6. samutra

samutra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    CENTAUR abim valla cok saol ii motive edici mesaj yazmıssın.agrılık plakaları almayı fln dusunuyodum elimden geldigince evime almaya calısacagım bole seyler ama ilk defa bu kadar kararlı goruyorum kendimi hic 4 ay dayanamamıstım 1 aya kalmadan bırakıyodum en sonunda simdi kendi yaptıgım işten de zevk alıyorum bir zorunluluk olarak gormuyorum zevk alarak yapıyorum artık...sevgili doggetman valla bende bu kadar gelişme gosterecegimi sanmıyordum daha dogrusu sadece disiplinli calısmaya calıstım disiplinli calısmazsam kendimi kandırcagımı dusundum elimden geldigince sabırla yapmaya calısıyorum

Sayfayı Paylaş