Bu vücut düzelir mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kumar28 tarafından 25 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Kumar28

Kumar28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,öncelikle yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Yaşım 19 boyum 1.76 kilom 58. Resimlerde gördüğünüz üzere fiziğim çok şekilsiz.Omuzlarım aşırı düşük,bu neden ile de arkadaki kemikler daha belirgin.Ve göğüs hatlarım hiç belirgin değil,kaburgalarım hafif dışarıda. Bana ne yapabileceğim bu vücudu nasıl düzeltebileceğimi nasıl şekle sokabileceğimi anlatırsanız,tavsiye ederseniz çok memnun olurum.Çünkü bu nedenden dolayı psikolojim çok bozuk,yaşıtlarımda olsun denizde olsun bu tarz vücut hiç görmedim.Söyleyebileceğiniz herşeye uyabilirim,süreklilik sağlayabilirim.Çok teşekkür ederim..

Ekli Dosyalar:

• g1.JPG
      g1.JPG
      Dosya Boyutu:
      233,2 KB
      Görüntüleme:
      1.226
    • g2.JPG
      g2.JPG
      Dosya Boyutu:
      158,4 KB
      Görüntüleme:
      899
    • g3.JPG
      g3.JPG
      Dosya Boyutu:
      205,7 KB
      Görüntüleme:
      868
  2. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    spor yap ?

3. Kumar28

Kumar28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Spor mu yap ? 1aydır her sabah koşuyorum.spor hocasına sordum sen koşarsan daha çok zayıflarsın dedi. Yanlış bilgilendiriliyorum doğrusunu ne yapmam gerektiğini öğrenmek için burdayım ?

4. Und1sputed

Und1sputed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam spor salonuna yazıl 2 aydan sonra kabronhitrat tozu al kg almaya başla spor yaparken hergece 1 büyük tabak makarna ye kg almanda yardımcı olucaktır azimle herşey olur ama 1 ay gidip bırakırsan hiçbirşey olmaz 3. aya kadar düzgün çalışırsan değişimi resimler arası rahat görebilirsin koşmayı bırak zayıfsın zaten kg almaya bak :)

5. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Spor salonuna yazıl orda ztn sana ne yapman gerektigini nasıl beslenmen gerektigini kısacası nasl yasaman gerektigini anlatıcaklardır seve seve :D

6. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Ben böyle çok vucut gördüm ve omuzlar düşük değil dar sadece.

Salona yazıl hocanın programı doğrultusunda düzenli olarak hareketleri yap 6. aydan sonra kendini daha iyi hissedeceksin

7. Kumar28

Kumar28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    2 Ay spor salonuna gittim,ayrıca protein tozu aldım.hiçbirşey değişmedi hergün düzenli gittim. Ama sorun Giresun gibi küçük bir yerde kötü salonlar olmasıydı hocadan 0 ilgi.Protein tozuna o kadar para verdim.normalde o zaman kullanmam gerekmiyormuş ama hoca sırf satmak için aldırdı ve hiç ilgilenmedi benimle.. :S

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:31 ----------

Antreman sırasında dökülen ter, vücudun sevinç göz yaşıdır. Çok güzel bir laf.Spor salonunda her ter döktüğümde bu aklıma gelicek. ayrıca hocam ben çok zayıfım bu kadar zayıf olan bir kişi salonda ne tür ilerleyebilir. önceden başka şeyler şart deği mi ?

8. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    bak bende aynı senin gibiydim şu anda 18 yaşındayım 17 yaşında başladım spora giner al ve bol kalori al ben 15 kil aldım salona giderken utanıyodum orda kaslı adamlar vardım ben ise zayıf ve çelimsizdim ama şimdi bana diyolarki o kası dediğim adamlar tişörtü bi çıkartta bakalım diyo beslenme programın nasıl diyo ne kullanıyosun ek gıda oalrak diyo protein tozunu ne diye aldın sana kilo lazım protein deil protein kasları besler 20 kg alman lazım 6 öğün ye bak görceksin olcak emin ol ben şu anda protein ve creatin kullanıyorum saygılar....

9. Kumar28

Kumar28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bana ilk ve sonraki fotoğrafların varsa atma ihtimalin varmı acaba? inan ondan alacagım ilham götürür beni salona..

10. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Forumda kilo olma ile ilgili veya yeni başlayanlar için yazılar mevcut biraz karıştır bu siteyi çok faydası olacaktır thums:

11. Kumar28

Kumar28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Abi karmançorman ettim.allah razı olsun bu site kurucularından ve sizden.ama bnm gibisine rastlaamadım :D

12. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Kilo al ilk önce.Günde 6 öğün yemen lazım.Ve karbonhidratlı yiyeceklere bas biraz;)

Kumar28 bunu beğendi.
  13. darkblake12

darkblake12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaş gibi bende aynı 1.80 boy 55 kilo yaş 17 , salona yazıldım hastalandım sureklı yapamadım .
    9 gün gittim 4 haftadır yatıyorum suanda çelimsiz oldugum için diyerlerine oranla daha az ağırlıkla çalışabiliyorum :/

herkez 6 öğün ye diyorda 6 öğünü bizim gibi zayıflar zor yiyor yada ben öle hem yavaş yiyorum hemde dedikleri gibi hergün makarnaydı vs yiyemiyorum evde genelde tek oldugum için çalışıyor bizimkiler yemek fazla yiyemiyorum akşama kadar arkadas gibi bende full gainer aldım 9 gün boyuncada kullandım 58 e cıkmıstım ama hastalandım işte birden 53 e ordan tekrar 55 e toparladım arkadaşlar yardımlarınız çok iyi olur ben ve arkadaşa birde spor yaparken sağ kulagımda belli süreden sonra tıkanma oluyor tansiyonum düşüyor heralde yemek yedikden 1 , 2 saat sonra baslıyorum halbukisi spora

14. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Vücudunun hiç bir şeyi yok. Senin gibi bir sürü kişi var merak etme. Piskolojini bozacak bir şeyde yok. Gidip bir salona yazıl. Yavaş yavaş vücudun şekle girecektir ve bunun yanında da hacim alacaksındır. Sadece biraz azimli olman gerekiyor ve tabi sabır.

15. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    çıplak bi halde fotom yok.. body den önce

Kumar28 bunu beğendi.
  16. Message

Message Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bende senin gibiyim. Hatta senden daha zayıfım. Spora başladım bu ayın 1 inde başladım daha 25 gün oldu ama değişim gözle görülür halde şu anda. Kollarda kalınlaşma başladı karın çok gerideydi ilerledi. Beslenme programı çok önemli. Karbonhidrata çok yükleniyorum proteini de ihmal etmiyorum. Tartılmadım ama 13. gün tartıldığımda 2 kilo almıştım ki bu inanılmaz bir şeydi benim kilo almam çok zor metabolizmam çok hızlı ve belden hastalığım var her hareketi yapamıyorum inat ettim yapmaya devam ediyorum bakalım neler olacak. :)

17. Kumar28

Kumar28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Evet. Sabah kahvaltı yapıp akşam bir ögün yemek yesek çok rahat durabiliyoruz bunu 6 ögüne cıkarmak icin güzel bir program yazmaları gerek bu beslenme programını nereden alabiliriz acaba?

18. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    sen hedefin için çabala ama asla karşına çıkan engellerin senı yıldırmasına izin verme

Kumar28 bunu beğendi.
  19. Kumar28

Kumar28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Eyvallah kardeşim benim. Şimdi güzel bir plan yapıp onu uygulamaya başlayacağım.Güzel bir salona yazılıp,besin programı yapıp bunları adım adım uygulayıp burada paylaşmak istiyorum.Ne kadar gelişim gösterebildiği mide sizler yorum olarak yazarsınız inşallah..

20. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bu dediklerimi uygularsan kendini tanıyamazsın.
    *Mutlaka ve mutlaka spor salonuna yazıl.
    *Makarna,pilav hergün ye yemeklerin yanında mutlaka bunlarda olsun.
    *Spora başladıktan 2 ay sonra karbonhidrat al.

Kumar28 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş