Bu vücut özelliklerine sahip biri ne yapmalıdır?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve silentguardian tarafından 29 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. silentguardian

silentguardian Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Yaşım 15,Bursa'da öğrenciyim Lise 1'e gidiyorum.Boyum 1.80 ve 108 kiloyum.Diyetisyene yazın gitmeme rağmen bırakmak zorunda kaldım;Öğrenci olduğumdan dolayı uygulamam zor oluyordu.Üzerimdeki baskı ve yaşıtlarımın yaptıklarını yapamama,hemen terleme gibi sorunlar yüzünden zayıflamaya kadar verdim.114'ten 108'e düşmüştüm yazın.Gereğinden fazla şişmanım;Bu doğrultuda ne yapacağım konusunda en ufak bir fikrim yok maalesef.Şuan aşağıda yazdıklarımı yapıyorum;
    -Insanity Workout diye bir program.
    -Her sabah 30 dakika hafif tempolu koşu.
    -Yediklerime dikkat ediyorum.(Örneğin 5 dilim ekmek yiyeceğime 1-2 dilim yiyorum,Cips,kola uzak duruyorum.)
    -Akşamları yaklaşık 3-4 km yürüyorum.(Sürekli olmuyor,haftada 3-4 kere)

İstediğim çok kaslı bir vücut değil fakat kilo verdikten sonra sarkmalar muhakkak olacak.Bu nedenle kasta yapmak istiyorum.Kilo verirken aynı anda kas yapmam mümkün mü?Ya da kilo vermeden kas yapsam ne olur? :)

Sizin önerileriniz nelerdir?Bu şekilde kilo verebilir miyim?Hepsinden önce yaptıklarım sağlıklı mı?
    Not:Eğer istenirse Hormon sonuçlarımı,yağ su vb. oranlarını koyabilirim.4 ay öncesine ait olmasına rağmen iş görebileceğini düşünüyorum.

Biraz uzun yazmış olabilirim;Fakat okuyup cevaplayan ağabeylerime teşekkürü şimdiden borç bilirim :)

23.Madde gereği "8 ayda vücudumu toplar mıyım?" kısmını silip konuyu tekrar açmış bulunmaktayım.Moderatör ağabeylerime özür diliyorum.Ayrıca "Kilo vermeden kas yapsam?" sorusu forumda bulunmasına rağmen detaylı bir bilgi almak istediğim için burdada sordum.Diğer konuların tamamını okumuş bulunmaktayım :)

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır. Forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş