bu vücudu nasıl şekle sokabilirim? :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nnpoint tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nnpoint

nnpoint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar başlayalı 2 hafta oluyor fotolarda gozukecegi gibi neler yapmam gerekir ? vücudumda zaten yag %9 cıktı simdi beslenme programı flan uygulayamam heralde nedeni zayıf olmam e ben sporu nasıl yapıcam bu sekilde ya gelişme kat edemezmiyim ? kilo almak benım ıcın sorun alamıyorum ne kadar yesemde metobolizma cayır cuyur yakıo ..ha birde oyöe beslenme programım flanda yok hani zati zayıf gorunumluyum elime ne geçse mideye indiriyorum ha bunun yanında süt,yumurta,tavuk,kırmızı et bunlarıda hiç eksik etmiyorum.. öğünlerimin arasında.
    protein toz u kullanmama gerek varmı weight gainer kullanmıstım gecen sene 2 ay..? %9 yag ıle karın kasları gozukur demıssınız ama ben neden goremıyorum kendimde :p bu adonisler filan cıkmaz heralde bu kiloyla yardım edin ihtiyacım var yardıma
    tskler...

boy : 1.77
    kilo : 63

Ekli Dosyalar:

2. nnpoint

nnpoint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amacım zaten irileşmek değil varolan kas şekilerini meydana çıkartmak yani illa kilo mu almam gerek fit bir vücut yapmam için onu anlamıyorum millet bana özenle bakar ben yağlı insanlara imrenir oldum be. :(

Son düzenleme: 31 Temmuz 2009
  3. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kilolu olmaktan memnun değilim sende zayıf olmaktan :) ayrıca bana kalırsa bir 3 ay çalış sonra çalışmaya başlamadan önceki ve sonraki fotolarını koyarsan daha iyi yorumlar alabilirsin bence..

4. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önceden çalışmadığını tahmin ederek arka kollarının çalıştıkça normalden daha büyük hale geleceğini düşünüyorum

5. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Basliginizi yeni baslayanlar bolumune tasidim, cunku uye fotolari bolumumuz ozel kurallara tabidir. Ayrica burada daha cok destek ve yardim alacaksiniz.

Sayfayı Paylaş