1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bu vücuda ne yapmalı, Başlıyorum Ama Nasıl ? 1,83 - 73

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve STSA tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. STSA

STSA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar, devlet bakmıyor siz bir bakıverin :)

Vücut resimde gördüğünüz kara parçasından ibarettir. :) (Fotoğraflar aç karnına çekilmiştir. Hatta çok açım şuan :p )

DURUMUM:

- En büyük sorunumun yandan bakıldığında klasik sırık görünümüm olduğunu düşünüyorum. Yani kalçalar pert...

- Geçen sene 3 ay kadar mekik çalışmıştım. Tam sıkınca ufaktan karın kasları görmeye başlarken yoğun iş temposu nedeniyle bıraktım.

- Bilgisayar başında oturarak çalışıyorum. Bu nedenle karın bölümünde zayıfta görünsem kasların üzerinde yağ birikimi oldu diye düşünüyorum. Bu konuda haksız bulabilirsiniz ben sadece geçen seneki karın ile şuankini karıştırdığım için bunu söyledim.

- Bu hafta koşulara başladım. 3 km içinde yürüyüş/koşu ile kondisyonu arttırmaya çalışıyorum. Ancak araştırmama rağmen koşunun kalça kasları üzerindeki etkisini tam olarak bulamadım. Daha mı fazla eritir, yoksa hacim kazandırır mı?

- Kol ve omuzda bir çalışmaya başlamasam da 2,5 kiloluk bir dambıl ile 50 tekrar yaparak kaslardaki hamlığı atmaya çalışıyorum.
    dumbelllls

AMACIM:

- Kalçadaki hacim problemini ya da artık bu problemin adı ve nedeni ne ise siz daha iyi biliyorsunuzdur şu yandan sırık görünümü gidermek istiyorum.

- Yoğun iş temposu sürecinde biriken yağ varsa bunları karnımdan atarak kasları çıkartmak ya da oluşturmak istiyorum.

- Kollarımı şu çubuk görünümünden kurtarıp en kol kaslarına hacim kazanmak istiyorum.

- Adriana Lima'yı istemiyorum. :p

Siz söyleyin çok mu şey istiyorum duh

Anlatın arkadaşlar ne yapabilirim bu vücuda ne edebilirim devlet bana bakmıyor.

2. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Bir cantanin icine spor ayakkabi, t-shirt , esofman (short),temiz havlu koyun,yaniniza biraz da para alarak bir spor salonuna gidin ,kaydolun agirlik calismalarina baslayin :)

fiko07, Azi, Jesus ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. STSA

STSA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynısını düşündüm ama şuan spor salonlarının hem ücretlerinden haberim yok hemde program düzenimi oluşturabilirsem aletleri yavaş yavaş eve almayı planlıyorum.

Bu yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var.

Yardım edin ne yapayım. Kaldırayım mı indireyim mi => weightlifter :D

4. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Predatel ne güzel açıklamış

Predatel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş