Bu Vücüttan Yol olurmu ( Spor Salonuna Başladım ) Fotoğraflı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve negatifadam tarafından 19 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. negatifadam

negatifadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamlar boyum 1.75 kilom şuan 74 ama fotoğrafdada gördüğünüz üzere yanlarda biraz yağ var karnımı aşağıya çekince karın kaslarını hissediyorum üstten 2 3 tanesini görebiliyorum hatta ama aşağı karın içina aynı şeyi söyleyemiyeceğim

şuan 74 kiloyum aslında fotoğrafda şuan midemde 2 kiloya yakın su var ama benim taktığım bölge yanlar resmen kafayı taktım

spor salonuna başladım Aydın Spor Klübü 1 hafta oldu şuan

ama hocaya karını eritip vücüt geliştirmek istiyorum dediğimde

karını şuan unut dedi üst bölgelerin dar ve bunları çalışmamız lazım ilk ay dedi bende

benim kafam hep karışık belim ince olmasını isterdim

5ay peşin ödedim 5 ay heralde hep üst çalıştırmayacak sanırım yinede bilmiyorum daha 1. haftam

Vücüt geliştirme yaparken bu bel bölgeside incelirmi yoksa kardio şartmı 20 30 dakika ?

bügün spor bitiminde hocaya sordum 74 kiloyum ama kilo alamıyorum göbek var dedim ekmeği azalt ve
    şu sublementlerden alırsan kasların içi dolar yağları yakar dedi

o sublementler de şunlar Triple Whey Amino asit ve Optimum Nutrition Whey Protein Gold Standart Double Rich

bunları alıcam 5 ay peşin para verdim içimde kötümü yaptım diye bir his var ama
    kendimimi kandırıyorum diyorum kendi kendime

1 acaba hocaya söylesemde kardiomu ekletse
    2 yada evde eliptik bisiklet var onu kullanınca bel bayağı inceliyordu düzenli onumu kullansam
    3 yada herşeyi hocaya bırakıp zamanamı bıraksam herşeyi

http://img836.imageshack.us/img836/7595/20130519004847.jpg

http://imageshack.us/a/img593/6965/20130519005837.jpg

http://imageshack.us/a/img189/8272/20130519005805.jpg

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Mayıs 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Supplementleri unut ( 5 ayin sonuna kadar :).

Yeni baslayanlar tum sabit basliklarini oku.

Kendine dogru duzgun beslenme programi cikar, idmanalri sert cikar ve abiurcubur sacma sapan seyler yeme.

Vucudun kendini toparlar.

3. negatifadam

negatifadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bakın hocam şimdi ben çok araştırdım ama sublementleri alıcam çünkü günlük yemediklerimde dengesizlik olabiliyor o yüzden protein tozu bana şart amino asittide hocam önerdi

onun dışında hoca bügün ekmek yeme dedi artık yemicem hiç

idmanları sert çıkar derken hocanın verdiği programdan çıkamıyorum zaten hoca ilgileniyor tamam diyor

abur cubur kek bisküvi kola pogca 2 aydır kestim zaten 78 dim 74 e düştüm

eliptik bisikleti 1 2 hafta kullandım 3 4 kilo vermişim

evde eliptik bisikleti kullanmayı düşünüyorum bel için günlük 20 30 dakika

Yoksa hocaya ısrarla kardiomu ekletsem ne yapsam ?

bu şekilde kendime baksam birşey çıkarmı 5 ayın sonunda artık çıkmazsa bırakıcam

4. Mert53

Mert53 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uye-fotolari/18-aylik-degisim-38645.html

İkinci mesajda fotoğraflar mevcut. Arkadaş nereden nereye gelmiş. İstedikten sonra oluyor fakat araştırmak şart. Okunacak sayfalarca yorum, izlenecek dakikalarca video var. Aşağıya ekleyeceğim konudan başlayabilirsin.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/puf-noktalar/en-cok-sorulan-sorular-ve-cevaplari-11375.html

Hareketlerin nasıl nizami yapılacağını öğrenebileceğin birçok sabit konu mevcut. Scott Herman youtube kanalı da önemli bir kaynak.
    ScottHermanFitness - YouTube

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. negatifadam

negatifadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bu arkadaş ilk önce o kiloları verip vg ye başlamış
    ben 1 aylık ödedim 1 ay devam edeyim 1. aydan sonra hocaya ben göbeği eritmek istiyorum dicem yada evde eliptik bisiklet yapıcam göbeği erittikten sonra vücüt çalışmaya başlıcam inan böyle insanın hevesi gelmiyor göbeği görünce.

6. Mert53

Mert53 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    O arkadaşla aranda azımsanmayacak boyutta fark var. Halı saha maçı yaparak, basketbol oynayarak bile hevesini kırmayacak seviyeye getirebilirsin diye düşünüyorum o göbeği. Olmadı antremanlarından önce veya sonra koş veya spora gitmediğin bazı günler koş. O arkadaş gibi yapmana gerek yok bence ikisini bir arada götürebilirsin. Zaten program çok zorlamayacak. Hocana danışıp dediğim gibi yapabilirsin. Benim fikrim bu.

7. negatifadam

negatifadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim heves iyice kırılıyor günden güne göbeğimden dolayı
    1 aylık ücreti ödedim spor salonuna buraya devam edeyim 1 ay
    evde eliptik bisiklet ile kilo vermeye çalışıcam eğer olumlu olursa evde devam edicem
    olumlu olursa VG yi göbeği eritene kadar bırakıcam zayıfken devam etmek istiyorum yoksa heves falan kalmıyor insanda

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:23 ----------

bügün fotoğraf çektim buyur
    http://img836.imageshack.us/img836/7595/20130519004847.jpg

bu göbeği gördüğümde ve hocaya göbeği eritmek istiyorum sonra vücüt yapmak istiyorum dediğimde hocanın ilk gün mideyi unut üstü geliştircez dediğinde soğur gibi olmuştum ama kendimi kandırdım ama 1 hafta devam ettim ama bügün gerçekten soğugum üstelik daha 3. gidişim parasınıda ödemiştim

Bügün anladımki gerçekten göbeği eritip zayıf bir biçimde başlasaydım çok zevk alarak yapardım bu işi

Ne yapsam hocaya söyleyip vg programımı kardio programımamı çevirmesini söylesem artık

Spor salonuna gittikçe hevesim soğuyor hayır yorulmaktan değil ordaki fit insanları görüp hatta benden çok zayıf olmasına rağmen bütün kasları meydanda insanları görünce
    bügün hevesim soğdu artık gitmeyeceğim galiba

Sayfayı Paylaş