bu supplementleri birlikte kullanabilir miyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mitxceed tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mitxceed

mitxceed Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    optimum %100 whey gold, optimum pre-load complex creatine ve l-carnitine i birlikte 3 ay boyunca kullanmayı düşünüyorum.hedefim 80 kilodan 75 e düşüp define olmak.mantıklı mı sizce?

2. operation

operation Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    0
    Creatini çıkarman gerekecek o halde. Gerçi artık yeni nesil creatinlerin su tutmadığı yolunda veriler mevcut fakat yine de kış aylarında kullanmakta fayda var bu ürünü.
    L-carnitine e verilen paraya acıyanlardanım %2 etkisi vardır/yoktur bana kalırsa. Eğer ürünleri satın almadıysan l-carnitine ve creatine yerine weider bcaa al derim.

3. mitxceed

mitxceed Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    yalnız benim dediğim creatine complex bi oluşum. yani;

• 6000 mg Creatine Monohydrate
    • 1000 mg Glutamine
    • 1000 mg BCAA
    • 500 mg L-Arginine & L-Glycine
    • 200 mg Carbogen
    bunlar var içinde.BCAA da var.sizce nasl kullanmalıyım?bir de elimde ventolin+aspirin forte var.bu elimdekilerle iyi bir program nasl yaparım?

4. mitxceed

mitxceed Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    operation bir de siz bcaa önermişssiniz whey proteinin yanına.optimum whey %100 de zaten bu bcaa proteinleri (losin, izolosin, valin) mevcut.
    başka programa ne ekleyebilirim.yardımcı olursanız sevinirm..

5. operation

operation Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    0
    Creatine Monohydrate su tutacağı için kullanmanı önermedim çünkü hedefin definisyon. Ayrıca optimum %100 whey in içinde bcaa olması hariçten bcaa kullanamayacağın anlamına gelmiyor. O ürünü bende kullandım ama yanında ekstradan bcaa da aldım. NOX ürünlerinden kullanabilirsin maddiyatın varsa. Ben olsam başka birşeye ihtiyaç duymam. Bu üçü yeter. Optimum Whey , Bcaa ve Nox.

Sabah aç karnına whey öğlene doğru bcaa 10 gr. öğleden sonra whey antrenmandan önce nox + 10 gr. bcaa antrenman bitimi whey + 5 gr. bcaa yatarken whey.

6. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    ilerlemiş bir sporcu değilsen optimum wheydeki bcaa işini görecektir. Optimum creatin complex sadece creatin içermiyor zaten şuan piyasada opt. creatine monohydrate yok. Fakat diet döneminde iseniz creatin i kullanmayın. Zaten yaz sıcaklarında da istediğiniz etkiyi alamıyacaksınız.

7. mitxceed

mitxceed Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler verdiğinz bilgiler için.kreatin şu nedenle aklıma yattı.supplementler.com'da "kas gelişiminin whey protein ve kreatin monohidratın birlikte kullanımı birisinin kullanımına kıyasla çok daha iyi olacağıdır" diye ufak bi makale var.120 gr universal creatine aldım.bi denerm olmazsa kullanmayı keserim.sizce bu suplementlerin yanında yine antrenmandan önce ventolin+kafein+aspirin+karnitin alsam bi dengesizlik olr mu?

Sayfayı Paylaş