bu supplementlara hangi yag yakıcı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cerberus tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cerberus

cerberus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    baslıkların cogunu inceledim.cok yararını görecegim seyler öğrendiğime inanıyorum.benim sorunum elimdeki supplementlarla kombine edip maksimum verim elde edecegim yag yakıcı hakkında değerli görüşlerinizi almak.:confused:boy 1.80 kilo 78 1yıldır vg yapıyorum.dumbellllsküçük yaşlardan beri güce dayalı işler yapıyorum.özellikle karın ve bel bölgesindeki simit halinde bulunan yag sorunum var.cok deil üst dörtlü belirgin yag üst dörtlünün alt kısmında.

elimdeki supplementler:
    optimum whey
    optimum vassive-ce
    animal pak
    iki ürün daha alıcam.(amerikadan)birini yag yakıcı alsam yararı olur mu?örneğin:Nutrex Lipo 6 , MuscleTech Hydroxycut Hardcore 2005-2008 aralıgında en iyi seçilen Nutrex Lipo 6 veya sizin önereceğiniz farklı bi ürün.
    tabi baslıkların cogunda kütle yapmayla yag yakmanın aynı anda cok zor olduğunu okudum.:(bu yönde görüşleriniz ve fikirlerinizide bekliyorum.mesela hiç bulaşma yag yakıcıya sen onun yerine sunları al kas kütlen artarsa zaten yag oranın düser....

şimdiden teşekkürler

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    önce elindekileri kullan iyi kütle yaparsın sonra yağ yakmaya yönelmei öneririm he illa bişi alcaksan l carnitin al performansınada yardımcı olur yağ yakımında bahsettiğin ürünlerin yanında testo ve whey alırsan daha iyi sonuç alısın

3. cerberus

cerberus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kütle sonra yag yakımı diyorsun teşekkür ederim.
    diğer cvplarıda sabırsızlıkla bekliyorum.

Sayfayı Paylaş