bu sporda önerilerinize çok ihtiyacım var .

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rebelwampire tarafından 5 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. rebelwampire

rebelwampire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar yaşım 19. 18 yaşımdan beridir bu sporu yapıyorum. ama spor yapıyorum derken 18 yaşımdan 19 yaşıma kadar sadece dumbell çalıştım bu arada dumbell 10 kg lik . 19 yaşıma gireli 10 gün oldu yani bir yıldır önemsemeden çalışıyorum bu sporu artık vücut geliştirme vaktim geldi diye düşünüyorum. imkanlarım şunlar üniversite sınavına hazırlandıgım için hiçbir işte çalışmıyorum günün 24 saati evdeyim. liseyide bitirdik. bana evde yapabileceğim şınav mekik beslenme dumbell vs vs. önerileriniz benim için gerçekten önemli.

2. PaleHorse

PaleHorse Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
  3. rebelwampire

rebelwampire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yanlız bende bir adet dumbell var oda 10 kg lik 2 tane yuk. bu arada boyum 1.92 kilom 80

4. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Bak yukarda link vermiş arkadaş ordan evde neler yapabileceğini görebilirsin. 10 kiloluk dambıl seni uzun süre götürür. Boyun kilon normal gibi gözüküyor.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    O zaman bir adet daha alın yok diye birşey yoktur amacın birşeyler elde etmekse almalısınız. Ben açık konuşmak istiyorum sadece 10 kg yetersiz gelicektir kol için omuz için bir süre yeterli olsada göğüs,sırt ve bacak için yetersiz kalıcaktır evde devam etmek istiyorsanız 50 kg lik setler var onları alın ve 1 tanede sehpa. ama uğraşmak istemiyorsanız en iyisi salona yazılmak olur inanın salon ile ev arasında ciddi bir fark var bende ilk evde başladım evde olmuyor malesef çok zahmetli evde zaman kaybedersiniz

Sayfayı Paylaş